Bulut İnşaat, değişime yardımcı olmanın büyük bir sosyal sorumluluk olduğuna inanarak başlattığı kampanyada yoğun talep ile karşılaştı.

Editör
18.12.2012

 

Kentsel dönüşüme katkı projesine 5000’den fazla talep geldi.  

Bulut İnşaat, eski daireleri Türkiye’nin her neresinde olursa olsun alıp, yerine modern, sağlam, rezidans daireler verme amacıyla aylık 599 TL taksitli kampanyasında %70 oranında daire satışı gerçekleştirdi.

Bulut İnşaat kampanyaları ile; halkı hak ettiği yaşam düzeyine getirerek, sağlam ve modern konutlarda yaşamlarını sürdürmelerine katkı sağlayacak.

Temel Bulut, “Bulut İnşaat olarak bu konuda bazı zorlukları göze alarak kentsel dönüşüme katkı sağlamalıyız.” diyerek sözlerine şöyle devam ediyor: “Sayın Başbakanımızın, ‘kentsel dönüşüm bize oy kaybına mal olsa da bunu bir an önce yapmalıyız’ demesi, beni de heyecanlandırmıştır. Bulut İnşaat her zaman halkın ihtiyacına göre konut inşa etmiştir. Her zaman halkın içinde, halkın yanında, onlara uygun ekonomik konutlar üretmiştir. Bundan sonra da halk için rezidanslar üretecektir. Deprem bölgesi olan Türkiye’mizde, sağlam, depreme dayanıklı daireler, yaşam alanları üretmeye devam edecektir.”

Esenyurt’a yatırım, yeni yüzyılın yeni değeri

Temel Bulut, Esenyurt’ta gerçekleştirdikleri projeler ile şu bilgileri aktarıyor:


Bugüne kadar Esenyurt’ta inşa ettiğimiz Evviva projelerimizin tamamı halka hitap eden, ekonomik, depreme dayanıklı, modern, her türlü teknolojiden yararlanan binalardır.

Esenyurt’a yaptığımız 14 bin daire, 350 bin m2 ticaret alanı oldu. Bu projelerden 6 bin dairenin 180 bin m2 si tamamlanmıştır. Kalan projelerimiz de 2014 yılında tamamlanacaktır. 2015 yılında ilave olarak 5 bin daire, yaklaşık 500 m2 ticari alanı daha projemize ilave edeceğiz. 

 

Bulut İnşaat olarak herkesi Esenyurt’a yatırım yapmaya davet ediyoruz. Bugün yatırım yapanlar, kesinlikle iki üç yıl içinde yatırımlarının karşılığının üç dört mislini alacaktır. Bunun için sloganımız “Hedefi gören başarır”. 

Bugüne kadar yapmış olduğumuz projelerden konut edinen müşterilerimiz, projelerimiz tamamlandığında en az % 100 ekonomik kazanç sağlamıştır. Bulut İnşaat’ın tek hedefi yatırımcısına çok kazandırmaktır. Bu sayede yatırımcısından değil, yatırım yaparken kazanan Bulut İnşaat, projelerinde kendi finansını kullanarak yatırımcısına kazandırıyor, projelerini zamanında bitirerek müşterilerini memnun ediyor.

  “Hedefi gören başarır”

Önümüzdeki yüzyıl dünyanın merkezi İstanbul, İstanbul’un merkezi de Esenyurt olacak 

Esenyurt’un planları dünya merkezi olması için yapılmıştır. Dünyanın her yerine ulaşımı kolaydır. İki yanında havaalanı, metrobüsü, metrosuyla, geniş kara yollarıyla önümüzdeki yıllarda dünyanın her yerinden kendisini tercih ettirecek lokasyona sahiptir. Boğazdan geçen 3 köprünün bağlantı yolu, Esenyurt’un 3 tarafından geçiyor. Esenyurt’un havası bir ada havasıdır. İki yanı göl, bir yanı Marmara Denizi, arkası Istıranca Ormanı ve Karadeniz’dir. Müşterilerimiz ve yatırımcılar İstanbul’un merkezi Esenyurt’ta konut sahibi olarak kazançlı çıkacaklardır.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account