Vaillant Eğitim Bölümü 2012 Yılı Eğitim Programını Tamamladı

Yazar:Editor
14.12.2012

 

Vaillant Türkiye Eğitim Bölümü 2012 yılı boyunca, İstanbul, İzmit, İzmir, Adapazarı, Bursa ve Ankara gibi çeşitli illerde gerçekleştirdiği eğitimlerde pek çok farklı branşta yaklaşık 1.300 kişiye eğitim verdi. 

Vaillant Eğitim Bölümü verdiği harici eğitimler kapsamında, Vaillant ailesine katılmış yeni bayilerin eğitimleri, Vaillant bayilerinin yeni ustaları için verilen montaj ve tesisat tekniği eğitimleri, sertifikası olan ustaların sertifikalarını uzatmak üzere yapılan eğitimler ve sertifika sınavları yapıldı.

Ayrıca, yenilenebilir enerjilerle ilgili mevzuat, güneş enerjisi alanının temel kavramları, kolektörlerin montajı ve Vaillant ürünleri konularında eğitimler, ısı pompaları ve uygulamaları, duvar tipi kaskad sistemler ve uygulamaları, yer tipi kazanalar ve tesisat uygulamaları, aktif satış ve satış kapama teknikleri, finans eğitimleri, otomatik kontrol sistemleri eğitimleri, yoğuşmalı cihaz ve sistemleri eğitimleri gibi birçok farklı konuda eğitimler verildi.

Üniversitelerden gelen talepleri de geri çevirmeyen Vaillant Eğitim Bölümü, Hacettepe Üniversitesi yüksek lisans öğrencilerine yenilenebilir enerjiler ve güneş enerjili sistemler konusunda eğitimler verdi. 

Dâhili eğitimlerde ise özellikle servis alanında hizmet veren personelin eğitimleri gerçekleşti.  Eğitimler içeriğine göre, 2 gün ile 25 gün arasında değişen sürelerde, çeşitli periyotlarla tekrarlandı. 

Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, konuyla ilgili olarak şunları belirtti: “Vaillant 20 yıldır Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmetlerini maksimum müşteri memnuniyeti hedefiyle yürütüyor. Gerek teknolojik gelişmeler, gerekse sektörün dinamik ve değişken yapısı sürekli eğitimleri gerekli kılıyor.

Bünyemizdeki uzmanlar tarafından içeriği oluşturulan bu eğitimler sayesinde, Türkiye’nin her noktasında yüksek kalite standardımızı sağlayabiliyoruz. Eğitim bölümü olarak gelecek yıl için planlamalarımızı şimdiden oluşturduk.”

Dergisi


 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account