Türkiye’nin masaj koltuğunda lider firması Cellini, masaj keyfiyle teknolojiyi buluşturmaya devam ediyor. Üç boyutlu masaj özelliğiyle bedeni derinlemesine rahatlatan Cellini Titan, müzikle senkronize olabilen masaj özelliğiyle kullanıcılarına dinlenmenin yanı sıra eğlence de vaat ediyor.

Editör
25.07.2011

3D (üç boyutlu) masaj sayesinde omurgayı takip ederek sırtın her noktasına aynı kalitede masaj sunan Cellini Titan, kas spazmlarının çözülmesine yardımcı olur.

Shiatsu, yoğurma, çekme, yumruklama, vibrasyon ve senkronize masaj olmak üzere 6 farklı yöntemle masaj özelliğini barındıran ve ayak tabanlarında bulunan masaj topları ile ayak masajı yapabilen Titan, hava yastıkları sayesinde ayakları yanlardan sararak refleksoloji masajına destek olur.

Cellini Titan, müzikle senkronize olabilen masaj sistemi sayesinde sevdiğiniz müziğin ritmiyle masaj keyfi yaşama imkanı sunuyor.

Robotik ayak sensörleri sayesinde, bacak boyunu otomatik olarak ayarlayan Titan modeli, sırtta bulunan karbon fiber ısıtıcılarla kasları yumuşatır, termal terapi ile masajın etkisini artırır. Boyun seviyesinde bulunan yan hava yastıkları sayesinde boynu sağa-sola esneterek kasları rahatlatır.

Kol masajı sayesinde ellerden omuz başlarına kadar etkili bir kol masajı uygulayan Titan, 8 farklı hafıza tuşu ile programlanan masaj seçeneklerine tek tuş ile ulaşma imkanı sağlar. Dream Wave sistemi ile oturma bölgesi salınım hareketi yapan bu model, kişinin uykuya hazırlanmasına yardımcı olur.

Cellini Titan’da, sırt yatırılırken sırtla beraber hareket edebilen kolçaklar sayesinde kişinin oturma konforu her pozisyonda en üst seviyede tutulur. Kızılötesi algılayıcılar sırt bölgesini tarayarak kişinin fiziksel ölçülerini algılar ve seçilen masaj kişiye özel olarak uygulanır.

Ürün Özellikleri:

* 6 Farklı Masaj Yöntemi
* Sırtta 4 Hava Yastıklı Esnetme
* Karbon Fiber Isıtıcılar
* Kalçada Salınım Hareketi
* Manyetik Terapi Özelliği
* Müzikle Senkronize Masaj
* Boyunda Esnetme Hareketleri
* 3 Boyutlu Masaj
* 4 Farklı Otomatik Program
* VFD Kumanda Paneli
* 8 Hafıza Programı

Ürün Fiyatı: 7.400 TL

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account