Banyolarda Sade ve Şıklık Arayanlara Sigma50

Editör
14.12.2012

 

Banyolarında sadelik ve şıklık isteyenler için tasarlanmış Geberit Sigma50 kumanda kapakları, banyolarınızı hem modernize ediyor hem de tarzınıza uygun farklı dizayn seçenekleri sunuyor.

Geberit Sigma serisine ait Sigma50 kumanda kapakları, banyonuzun tasarımını tamamlayacak çeşitli alternatifler sunuyor. Sadeliği ve şıklığı bir arada görmek isteyenler için tasarlanmış Geberit Sigma serisi; gömme rezervuarlar ile uyumlu Sigma50 kapaklar, banyonuza uyumlu beyaz, siyah, füme cam, yeşil cam ve daha farklı birçok çeşit sunarak özgün banyolar yaratmanızı sağlıyor.

Geberit Sigma serisi, hayalini kurduğunuz banyonun istediğiniz şıklığa kavuşmasını sağlıyor. Sigma serisine ait Sigma50 kumanda kapakları, banyolarınızı hem modernize ediyor hem de banyonuzun tarzına uygun farklı dizayn seçenekleri sunuyor. Kumanda kapağının rengi ve iç kaplamasını dilediğiniz şekilde seçerek,  Sigma50 ile banyolarınızda farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. 

Sigma50 Serisi ile Sizin Tarzınız, Sizin Tasarımınız

Sigma50 kumanda kapaklarını banyonuz için seçtiğiniz malzeme ile kaplayabiliyor, seçtiğiniz renk kombinasyonuna uygun bir kapak yaratabiliyorsunuz. Sizi yansıtan özel tasarımlarla şıklık ve kaliteyi banyonuzda buluşturabilirsiniz.  Geberit Sigma serisi kapakların uygulama örnekleri arasında birbirinden farklı çizgiler ve kendine özgü tasarımlar bulabilirsiniz.  

Geberit Sigma50 kumanda kapakları için tavsiye edilen satış fiyatı; 350-600 TL

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account