Bosch Türkiye’nin yenilenen web sitesi yayında…

Yazar:Editor
14.12.2012

 

Ürün ve hizmetleriyle ‘Yaşam için teknoloji’ sunan Bosch, tasarımı yenilenerek daha interaktif hale gelen ve kullanım kolaylığı sağlayan web sitesiyle ziyaretçilerini ağırlıyor.

Geleceğe yön veren en yeni teknolojileri öğrenmek için siz de Bosch.com.tr’ye tıklayın, Bosch dünyasını keşfedin…Bosch Türkiye’nin dinamik görseller ve yepyeni bir içerikle yeniden tasarladığı web sitesi yayına başladı. 

Bosch Türkiye’nin www.bosch.com.tr adresindeki web sitesinde, şirketin dünyada ve Türkiye’de faaliyet gösterdiği iş kolları hakkındaki detaylı bilgilere hızlı ve daha kolay bir şekilde ulaşmak mümkün…

Bosch’un tarihçesi, kurumsal bilgileri ve finansal sonuçlarının da yer aldığı sitede, ayrıca en güncel haberlere ve duyurulara yer veriliyor.

Her ay yayınlanan e-bültene kayıt olan takipçilerle Bosch’un yenilikçi ürünleri, özellikleri ve internetteki yarışmalarla ilgili güncel bilgiler de paylaşılıyor. Bosch’un yenilikçi ve dinamik yüzünü yansıtan yeni web sitesini keşfetmek için sizi de www.bosch.com.tr adresine bekliyoruz…

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account