Dünya çapında yüzlerce otel projesinin hareketli ve sabit mobilyalarına hayat veren Hotelya, bu kez de Türkiye’nin en lüks otellerinden Rixos Sungate Antalya’nın oda, suit ve villaları için tasarlanan bine yakın mobilyayı üretti

Yazar:Editor
14.01.2022
122

Otelden AVM’ye, restorandan ofise kadar birçok lüks ve üst segment mekân projelerine tasarım yapan Hotelya, bu kez de Türkiye’nin prestijli otellerinden Rixos Sungate Antalya’nın mobilyalarına hayat verdi. Hotelya tarafından Rixos Sungate’in sade ve şık imajına uygun olarak hayata geçirilen mobilyalar, otelin standart odaları, süitleri ve villalarında yerini aldı.  Rixos için, kanepe, koltuk, sandalye ve sehpadan oluşan bine yakın özel parça üretildi. Klasik ve zarif detaylarıyla dikkat çeken hareketli mobilyalar, konuklara lüksü ve konforu bir arada sunuyor.

Sahip olduğu deneyim,üretim gücü ve uzman kadrosu sayesinde beş yıldızlı otellerin ilk tercihi haline gelen Hotelya, farklı projeler için özgün mobilyalar üretmeye ve yurtiçi projelerle birlikte yurt dışında da Türk ismini duyurmaya devam ediyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account