VitrA’ya İnovasyon Ödülü...

Editör
13.12.2012

 

VitrA’nın; ışıltılı yüzeyiyle, modern şehir evlerine ve şık ticari mekanlara yepyeni bir soluk katan karo serisi Ultra, “Interior Innovation Award 2013” ödülüne layık görüldü.VitrA Karo tasarım ekibinden Hüseyin İşler, Erden Gülkan ve Selma Gülkan’ın imzasını taşıyan seri; Almanya Tasarım Konseyi tarafından, iç mekan dekorasyonlarında büyük ebatın işlevselliğiyle estetiği bir arada sunan yenilikçi yaklaşımı göz önünde bulundurularak ödüllendirildi. VitrA’nın karo koleksiyonları, aralarında Red Dot ve iF’in de bulunduğu dünyaca ünlü pek çok ödüle layık görüldü.

Ultra, son yıllarda popülerlik kazanan çimento görünümlü taş dokusunu, parlak yansımalarla devam ettiriyor. Antrasit, gri, vizon, krem ve moka renkleriyle sunulan seri, yeni ebatları 75x75 ve 75x150 cm ile, uygulandığı alanlarda fonksiyonel kullanım imkanı yaratıyor.

Yapı sektörünün en prestijli uluslararası ödülleri arasında yer alan Interior Innovation Award, 2002 yılından bu yana, merkezi Köln’de bulunan Almanya Tasarım Konseyi tarafından, her yıl sektörün en yenilikçi ürünlerine veriliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account