Yeni bir yılda mekanlara yeni bir ruh katmanın ve değişikliklerin tam zamanı. Yeni yılda evinizin havasını değiştirmek ve yeni yılı sıcak bir dekorasyonla karşılamak için, Seramiksan'ın kış mevsiminin renkleri ve atmosferiyle uyumlu yeni yıla özel serileri ile soğuk kış aylarında konforlu ve sıcak yaşam alanları oluşturabilirsiniz

Yazar:Editor
13.01.2022
100

Beyaz Rengin Ferahlığı Ahşabın Sıcaklığıyla Buluşuyor: North

Kuzey’e Yolculuk… “Beyaz Geceleri” ile ünlü Kuzey ülkelerinden ilham alınarak tasarlanan North Serisi; rustik dekorasyon tarzını eskitme beyaz ahşap görünümü ile tamamlıyor. Yüzeyindeki soğuk renk tonunu yumuşak geçişler ile harmanlayan seri, mekanları zamanın ötesinde bir görünümle buluşturuyor.

Ahşabın Doğallığını ve Yalınlığını Mekanlara Taşıyan: Monteverde

Monte Verde Ormanları’nın egzotik havasından esinlenen ahşap dokulu Monteverde serisi, doğanın huzuruna ve dinginliğine ihtiyaç duyulan soğuk kış günlerinde, sıcak ve huzurlu bir ambiyans yaratarak keyifli kış bahçeleri sunuyor.

Türkiye’de İlk ve Tek Benzersiz Chevron Formuyla: Classicwood

Kış ayları yaşam alanlarında doğayı anımsatan,  ahşap dokusunu kullanabileceğiniz yılın en güzel mevsimi. Türkiye’de ilk kez Seramiksan tarafından özel kalıptan üretilen Fishbone Koleksiyonunda yer alan Classicwood serisi, Sıcak ahşap dokusunu, doğaya dönüş hissi ile buluşturarak yaşam alanlarında klasik ve zamansız bir görünüm oluşturuyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account