Yeni A+++ -10% sınıfı çamaşır makineleri ile şimdi daha da fazla enerji tasarrufu mümkün

Editör
13.12.2012

 

Siemens Ev Aletleri, 7 kg kapasiteli dört yeni iQ500 çamaşır makinesi ile özellikle çevreye ve yeniliğe duyarlı tüketicilerin beklentilerine yanıt veriyor. A+++ -10% enerji sınıfı ile yüksek su ve elektrik tasarrufu sağlayan yeni Siemens WM08Q460TR, WM10Q460TR, WM12Q460TR ve WM10Q41STR çamaşır makineleri, ileri teknoloji ürünü konfor ve güvenlik sağlayan özellikleri ile dikkat çekiyor.

Siemens Ev Aletleri 7 kg kapasiteli iQ500 çamaşır makinelerine dört yeni model ekledi. A+++ -10% sınıfındaki yeni Siemens WM08Q460TR, WM10Q460TR, WM12Q460TR ve WM10Q41STR çamaşır makineleri üst düzeyde su ve enerji tasarrufu sağlıyor. 

Siemens WM08Q460TR, WM10Q460TR, WM12Q460TR ve WM10Q41STR makineleri çamaşırların optimum süre ve enerji ile mükemmel temizlik elde edilmesini sağlıyor.

Çamaşırların yıkanması konusunda acelesi olmayan aynı zamanda enerjiden tasarruf etmek isteyen kullanıcılara uygun olan ecoPerfect, mükemmel temizlikten ödün vermeden daha fazla enerji tasarrufuna olanak tanıyor ve çamaşırları en iyi şekilde temizliyor. ecoPerfect, yıkama programını otomatik olarak ayarlıyor ve daha az enerji kullanarak 7 kg ağırlığa kadar olan çamaşırları mükemmel bir şekilde yıkıyor. ecoPerfect ile enerji kullanımı yüzde 30’a kadar azaltılıyor.

speedPerfect ise çok meşgul veya çamaşırlarını en kısa sürede yıkamak isteyenler için uygun bir seçenek. speedPerfect opsiyonu etkinleştirildiğinde, seçilen programın yıkama süresi otomatik olarak yüzde 63’e kadar azaltılıyor. Makineler ayrıca suyun en verimli şekilde kullanan Active Water özelliğine de sahip. Sahip olduğu teknolojik özellikleri ile çamaşır yıkamayı daha kolay ve etkili hale getiren makineler, özel program ve fonksiyonları ile güvenli ve konforlu bir kullanım sunuyor.

antiVibration özellikli yan duvarları sayesinde titreşimler ortadan kaldırılarak mükemmel yıkama büyük bir sessizlik içinde gerçekleştiriliyor. Son derece sessiz olan cihaz, bu özelliği ile geceleri de gönül rahatlığı ile çalıştırılabiliyor.

Çamaşırların 15 dakika gibi çok kısa bir sürede yıkanmasına olanak sağlayan ve komple bir yıkama programı olan Süper kısa 15’ de çamaşır makinelerinin hayatı kolaylaştıran ayrıntılarından bazıları. Koyu renkliler/kot,outdoorPlus, Sensitive, İç Giyim, Gömlek/ Bluz,  Kırışıklık Önleme, Hassas Durulama gibi özel yıkama opdiyonları da farklı çamaşır tiplerinin doğru yıkanması konusunda önemli bir avantaj sağlıyor.  

Çamaşırların daha hassas ve etkin yıkanmasını sağlayan waveDrum tambur ile kırışıklık önleme, hassas durulama gibi fonksiyonlar, kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi gibi donanımlar  çamaşır makinelerinin kullanım konforunu daha da artırıyor. Makinelerin şık bir tasarıma sahip, okunaklı, büyük dijital ekranı program akışının bir bakışta ve net bir şekilde görülebilmesi açsından kolaylık sunuyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account