Acarkent’ in en özel noktasında konumlu “ Acar Blu’ da “ pazarlama ve satış sürecini etaplar şeklinde yürüterek, yerleşim ve yaşam sürecini dizayn ediyoruz

Yazar:Editor
10.01.2022
100

Pazarlama ve satış süreçini Sırası ile, Marmara - Boğaz – Orman Etaplarında tamamlayarak yerleşime geçtiğimiz Acar Blu’ da; şimdi Karadeniz Etabı ile, son perdeyi kapatıyoruz. 

Deniz Seviyesinden 250 metre yüksekte, geliştirilen Acar Blu, yapı yüksekliği ile 350 metrelere erişmekte, Karadeniz Etabında, Eşsiz Kuzey Ormanlarının yeşili ile Karadeniz’in coşkusunu buluşturmaktadır.

Aile Rezidans özelliğine sahip Acar Blu, 250-270 m2 aralığında değişen 3+1 konutları ile Beykoz ve Acarkent’ de çevresel yapılaşmadan etkilenmeden kesintisiz ve engelsiz görsel zenginlik sunmaktadır.

40 m2’ye varan, her odadan kullanım özelliği ile daireyi çevreleyen teras büyüklüğünde balkonlar, kat’ta bahçe keyfini; Balkon Bahçeye taşımaktadır.

Talebin Sesine Kulak Verdik;

Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge ÖZDEMİR; Acar Blu “ Karadeniz Etabında “ talebin sesine kulak verdiklerini belirtiyor. 

Acarkent’ lilerin, çevresel talebin istek ve önerilerini dikkate alarak daire tipleri geliştirildi. Daire talep yapısında, kişisel/ailesel tercihlerin, önceliklerin farklılıkları gözlenerek, dizaynlara yansıtıldı. Bu doğrultuda, Daire; “ Gündüz “ ve “ Gece “ Yaşam olanları felsefesine göre 2 ayrı bölüme ayrıldı.

  • TİP 3A : 69,74 m2’ lik gündüz yaşam  alanlarına karşılık / 79,18 m2’ lik gece yaşam alanı  sunarken,

  • TİP 3B : 64 m2’ lik gündüz yaşam alanlarına  karşılık / 87,30 m2’ lik gece yaşam alanı sunmaktadır. 

36,02 - 43,68 m2’lik suit ebeveyn yatak odaları ve 18,03 m2’den, 22,01 m2’ye değişen; suit yatak odaları, 1 veya 2 çocuklu aileler ve evde yardımcı İle yaşayanlara büyük konfor sunmaktadır.

Acar Blu’ da Son Perde - Son Fırsat:

Bilge ÖZDEMİR, Karadeniz Etabı ile Acar Blu’da son perdenin kapanacağını ve bir daha tekrarı olmayacak bu “ lüks ve konut dizaynının “ görülmesini…

Yatırım veya Yaşam amaçlı konut alacaklar için Acar Blu Karadeniz Etabını ve Tip -3B Özel Örnek Daireyi görmeden kararlarına yön vermemelerini öneriyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account