Müzik ve Görüntüyle Buluşan Kablo "Lookab"

Yazar:Editor
12.12.2012

 

Kablo sektörüne yönelik Ar-Ge çalışmalarıyla yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da kalitesini kanıtlayan 2M Kablo, Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirdiği ürün gamını her geçen gün biraz daha genişletiyor.

1993 yılından beri Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesine, üst düzey ve spesifik kablo üretimi yapan ve konusunda uzman olan 2M Kablo, ülkemizdeki High-End sistem kullanıcılarının yoğun ilgi ve talepleri doğrultusunda geliştirdiği, LOOKAB markası altında en üst kalitedeki ses kablolarını kullanıcıları ile buluşturuyor.  

2M Kablo’nun 2005 yılından beri “LOOKAB” tescilli markasıyla ürettiği ses ve görüntü kabloları güvenle tercih edilen markalardan. Sektörün ihtiyaç duyduğu mikrofon, hoparlör, DMX, analog/dijital video, AES/EBU kablolar, TRIAX/TRIFLEX kablolar, RGB, bileşik, sahne ışık ve multipair kablolar, dünya kalitesiyle yurtiçi ve yurtdışı pazar için 2M Kablo tarafından üretiliyor.

Ses ve görüntü kablolarının; sahne ses ve ışıklandırma sistemleri, stüdyolar, konser salonları ve alanları, stadyum, oteller, radyo televizyon yayın istasyonları, stantlarda kullanım alanları bulunuyor.       

2M Kablo’nun dünyaca ünlü markası “LOOKAB” için yepyeni bir sayfa…

Ülkemizde ve de tüm dünyaya adını duyuracak başarılı ve üst kalite de kablolar üreten 2M Kablo ses ve görüntü kabloları için hazırladığı LOOKAB internet sayfasıyla, kablo kullanıcıları ve meraklıkları için bu kategorideki ürünlerini tek bir çatı altında topladı.

Ürünlerin teknik özellikleri ve kullanım alanlarıyla ilgili geniş bilgiler ile Türkiye ve Dünya çapındaki referans bilgilerini de içeren bu site, kablo sektörü ve teknoloji meraklılarının ihtiyaçlarına karşılık verecek.

Dengesiz ses kabloları, Dengeli mikrofon kabloları, Halojensiz dengeli mikrofon kabloları, Bitişik kablolar, Dengeli tesisat kabloları, Dijital AES/ EBU kablolar, Analog çok kanallı kablolar, Hoparlör kabloları, Halojensiz twinax hoparlör kabloları, Yangına dayanıklı twinax hoparlör kabloları, Çoklu ışıklandırma kabloları, Bileşik yassı ve DMX kablolar, Dijital video kabloları, Analog video kabloları, Çok kanallı video kabloları, RGB kablolar, Triax video kabloları ve Triflex video kabloları “www.lookab.com” internet sayfasında incelenebilecek kabloların başında yer alıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account