Tasarımıyla fark yaratan Hotpoint ankastre ürünlerde kaçırılmayacak kampanya!

Yazar:Editor
12.12.2012

 

Şık İtalyan tasarımını üstün teknolojiyle birleştiren Hotpoint, kaçırılmayacak bir fiyat kampanyası sunuyor. Tasarımıyla fark yaratıp fonksiyonel özellikleriyle de tüketicilerin hayatını daha da kolaylaştıran Hotpoint ankastre ürünlerden 3 adet alanlara iç gövdesi plastiğin aksine tamamen çelik olan ankastre bulaşık makineleri sadece 799 TL’ye, ızgara fonksiyonuna ve 6 kademeli güç ayarına sahip çelik gövdeli mikrodalga fırınlar ise sadece 599 TL’ye satışa sunuluyor.

Şık İtalyan tasarımını üstün teknolojiyle birleştiren Hotpoint, tasarımıyla fark yaratan ankastre ürünlerinde kaçırılmayacak bir fiyat kampanyası sunuyor.

İç gövdesi plastiğin aksine tamamen çelikle kaplı, 12 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesine ve 6 yıkama programına sahip olan Hotpoint ankastre bulaşık makineleri, 3 Hotpoint ankastre ürün satın alındığı takdirde sadece 799 TL’den satışa sunuluyor.

3 Hotpoint ankastre ürünü alanlara bir diğer alternatif seçenek olarak, 6 kademeli güç ayarına ve ızgara fonksiyonuna sahip, 20 litre kapasiteli, çelik gövdeli mikrodalga fırınlar da sadece 599 TL’den satışa sunuluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account