Kanyon’a evinizde yer açın!

Editör
12.12.2012

 

Yataş’ın mobilya markası Enza, yeni ürünü Kanyon koltuk ve köşe takımlarıyla fonksiyonellik, konfor ve şıklığı bir arada sunuyor.‘Kanyon’ sayesinde evde vakit geçirmenin keyfi ikiye katlanıyor.

Yataş’ın mobilya markası Enza, ürün yelpazesini farklı ihtiyaçlara yönelik tasarımlarla her geçen gün zenginleştirmeye devam ediyor. Son olarak portföyüne Kanyon koltuk ve köşe takımlarını ekleyen Enza, bir kez daha şıklık ve fonksiyonelliği buluşturan bir ürünle tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Üçlü yataklı ve sandıklı koltuk, ikili koltuk, tekli koltuk ve yataklı köşe takımından oluşan Kanyon koltuk ve köşe takımlarının en belirgin özelliği, gövdesinde tay tüyü kullanılması…

Sezonun dekorasyonda moda renklerinden vizonla vitrine çıkan yeni koltuk takımları,  kullanılan kırlent renklerine göre modern ya da klasik bir havaya bürünebiliyor. Evinde daha modern bir hava yaratmak isteyenler Kanyon koltuk ve köşe takımlarını pembe kırlentlerle kullanmayı tercih ediyor. Klasik bir zevke sahip olanlar ise Kanyon koltuk ve köşe takımlarını yeşil renkli kırlentlerle kombinliyor.

Kanyon koltuk takımları ve köşe takımları küçük metrekareli evlerde daha geniş kullanım alanı yaratıyor. Üçlü koltuk ve köşe takımları hem yerden tasarruf etmenizi sağlıyor, hem de sandık ve yatak olarak kullanılabilme özelliğiyle şıklık ve fonksiyonelliği bir arada isteyenlerin tercih sebebi oluyor.

Enza, Kanyon Oturma Grubu ve Köşe Takımları her zevke hitap eden farklı renk alternatifleriyle Yataş Enza Home mağazalarında sizi bekliyor.

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account