BabacanYapı’nın Beylikdüzü’nde inşa ettiği Crown Tower’da anahtarlar teslim edildi ve yeni yaşam başladı

Editör
12.12.2012

 

 Kat malikleri, İstanbul ve bölgedeki ortalamalardan çok daha düşük aidatlar ödüyor. CrownTower’daki son 40 daireye sahip olmak için ise özel avantajlar yılsonuna kadar devam edecek.

2002 yılından bu yana Beylikdüzü ve Bahçeşehir bölgesinde ürettiği nitelikli ve lüks konut projeleriyle öne çıkan BabacanYapı, konut sahiplerine ve olmak isteyenlere sunduğu avantajlarıyla dikkat çekiyor. Beylikdüzü’nün yeni yaşam merkezi olan Crown Tower’daki düşük aidatlar da konut sahipleri için çok özel bir ayrıcalık yaratıyor.

Crown Tower 8 bin metrekarelik inşaat alanı, 35 katı ve 420 dairesi ile Beylikdüzü’nün yeni yaşam merkezi. Beş farklı konut tipinin yer aldığı Crown Tower’ı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise aidat ücretleri. Konut sahiplerin ödediği cazip aidatlar şöyle;                                   

 

                                   1+0                  46 m²              110 TL.

 

                                   1+1                  78 m²              130 TL.

 

                                   2+1                  118 m²            161 TL.

 

                                   2+1                  143 m²            178 TL

 

                                   3+1                  182 m²            205 TL.

Açık yüzme havuzunun yanı sıra basketbol ve voleybol sahası kullanımı, 7/24 resepsiyon hizmeti, 35’inci katta fitness, Türk hamamı, sauna, jeneratör, tüm elektrik, doğalgaz, su giderleri, asansör bakımları ile temizlik hizmetleri, teknik ekip ve 7/24 güvenlik hizmetleri konut sahiplerinin aidat ücretlerine dahil.

Satışı devam eden Crown Tower’daki son 40 daire için ise BabacanYapı yılsonuna kadar geçerli olacak çok özel bir kampanya imkânı sunuyor. Tüm Crown projeleri için geçerli olan kampanya süresince; sadece yüzde 10 peşinatla hemen taşınma imkânı verilirken, yüzde 15 için 6, 12, 18 aylık dönemlerde üç ara ödeme alınıyor. Son yüzde 75 için ise 120 aya kadar banka kredisi kullandırılıyor. Bu kredinin 12 taksitini BabacanYapı ödüyor. Böylece CrownTower’da konutlarını hemen teslim alan ev sahipleri bir yıl süresince yeni evlerindeki yaşamlarını kredi taksitlerini düşünmeden devam ettirecek.

Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account