Yazar:Editor
10.12.2012

 

Türkiye konut sektöründe yeniliklerin öncüsü Soyak Holding’in CEO’su Dr. M. Emre Çamlıbel, 5 Aralık 2012 tarihinde Ceylan Intercontinental Otel’inde  düzenlenen  Türk Körfez Gayrimenkul Yatırım ve İşbirliği Kongresi’nde ‘Türkiye’de Gayrimenkul Yatırım ve İşbirliği Fırsatları” oturumuna başkanlık yaptı.

KORİAD Körfez-Avrasya İş Adamları tarafından düzenlenen kongrede Dr. M. Emre Çamlıbel’in başkanlığını yaptığı oturuma, konuşmacı olarak Sinpaş İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, Ağaoğlu Genel Müdürü Hasan Rahvalı, Eva Gayrimenkul Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, İnanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş, Ersa Yönetim Kurulu Başkanı Helim Kurt katıldı.

Mayıs 2012’de yürürlüğe giren Mütekabiliyet Yasası çerçevesinde konuşmaların yapıldığı ‘Türkiye’de Gayrimenkul Yatırım ve İşbirliği Fırsatları’ oturumunda konuşmacılar, Türkiye’de gayrimenkul yatırımları için ortam, yabancılarla yaşanan tecrübeler, Türkiye’nin sunduğu özel fırsatlar, Mütekabiliyet Yasası’nın değiştirdikleri gibi konuları Körfez ülkelerinden gelen yatırımcılara anlattılar. Tüm konuşmacıların yaklaşık 15’er dakika söz aldığı oturuma ilgi çok büyüktü. 

  Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account