TEPE PRIME AVENUE’DA ANKARA ve İSTANBUL’UN ÜNLÜ MARKALARI BİR ARAYA GELECEK...

Editör
25.07.2011

Tepe İnşaat’ın gerçekleştirdiği Ankara’nın iş ve sosyal yaşamına farklı bir bakış açısı getiren Tepe Prime’ın buluşma noktası Avenue, Türkiye’nin en gözde kafe, restoran ve eğlence merkezleri tarafından tercih ediliyor.

Son olarak ünlü eğlence mekânı Hayal Kahvesi’ni markaları arasına katan Tepe Prime Avenue’da İkiler Et Lokantası, Ankara’da ilk şubesini açan Burger House, Ankara’nın sevilen markaları New Castle ve Ege Balık gece gündüz Ankaralılara hizmet vermeye hazırlanıyor. Ayrıca Türkiye’nin ilk konsept Mercedes Showroom’u da Tepe Prime Avenue’nun sakinleri arasında yer alıyor.

Tepe Prime Business ve Residence bloklarının arasında bulunan ve sokak konseptine sahip Tepe Prime Avenue, ünlü kafe ve restoranların yanı sıra ziyaretçilerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayabileceği D&R ve kişisel bakım merkezi Gratis’in yanı sıra eczane, kuru temizleme, kuaför gibi hizmetleri de bünyesinde bulunduracak. 

Tepe Prime Yatırım Projeleri Koordinatörü Hayal Olcay Tepe Prime’ın bulunduğu konum itibariyle Ankara’nın en gözde noktalarından birinde olduğunu söyledi.

Eskişehir Yolu’nda bulunan Tepe Prime Avenue’nun ODTÜ, Bilkent, Hacettepe, Başkent gibi altı üniversite, hastaneler, çeşitli bakanlıklar ile birçok özel ve kamu kuruluşunun merkezinde yer aldığını ifade eden Olcay, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
“Tepe Prime Avenue’yu en başından beri farklı kurguladık. Klasik bir alışveriş merkezi konseptinden uzaklaşarak, Ankaralılar için hem gündüz hem gece yaşayan bir buluşma noktası yaratmak istedik.

Şu anda sözleşmesini yaptığımız markalarla da bunu başardığımızı düşünüyorum. Ankara’nın en önemli akslarından biri üzerinde olan Tepe Prime Avenue, Tepe Prime’da çalışacak yaklaşık 2 bin 500 kişinin yanı sıra, çevredeki üniversitelerden, özel ve kamu kuruluşlarından yoğun ilgi görecektir.”

Tepe Prime projesinde 18 ve 19 katlı iki ofis kulesi ile business studio’lardan oluşan 10 katlı bir blok yer alıyor. Tepe Prime’da yer alan 319 bağımsız bölümden oluşan ofis ve business studio’ların 250’sinin satışı tamamlandı.

Kalan 69 bağımsız bölümün satışı devam ediyor. Blokların altında konumlanan ve bir meydanda buluşan açık hava konseptine sahip Tepe Prime Avenue’da ise 37 adet mağaza bulunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account