İnoksan, Mimarlarla Antep’te Buluştu

Editör
07.12.2012

 

İnoksan’ın Gaziantep veAdana temsilcisi Baran Mutfak, Adana’da yaşayan mimar, iç mimar ve müteahhitlerden oluşan grubu bir etkinlik kapsamında geçtiğimiz hafta Gaziantep’te misafir etti. Baran Mutfak buetkinlikte iş ortakları ile stratejik işbirlikleri oluşturmak üzere gelecek projelerini paylaştı.

İnoksan’ın Gaziantep ve Adana Temsilcisi Baran Mutfak mimar, iç mimar ve müteahhitlerleAntepte buluştu. Etkinliğe İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık dakatılarak katılımcılara firmanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Etkinliğin akşam yemeği bölümünde yaptığı konuşmada endüstriyel mutfakta Türkiye'nin dünyaya açılan penceresi olanİnoksan’ın profesyonel bir mutfak için hazırlıktan pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipmanı ve cihazı ürettiğini vurgulayan Varlık, “5 kıtada satışo fisi, 6 büyük ilde bölge müdürlüğü bulunan İnoksan, 4.000 çeşide varanyardımcı mutfak malzemesiyle kafeteryadan fast food ve bar ekipmanlarına bir tesisin mutfağında, restoranında ve barında bulunması gereken tüm ürün veaksesuarları üretip müşterilerine sınırsız alternatifler sunuyor.

İnoksanmüşteri memnuniyeti odaklı, projeden servise tam hizmet anlayışıyla sektörde devrim yaratan yenilikçi çalışmalarını sürdürüyor.” Şeklinde konuştu vemimarları işbirliğine davet etti.

Gaziantep gibi tarihe ev sahipliği yapmış kültür mirasları, dünyaca ünlü mozaikler müzesi, kalesi ve zengin mutfağıyla adından söz ettiren bir kentte keyifli biretkinlikte buluşmanın kendilerine mutluluk verdiğini dile getiren Baran MutfakYönetim Kurulu Başkanı Baran Ölçer, katılımcıları Adana’nın pazar potansiyeli konusunda bilgilendirdi.

Etkinliğin geliştirilebilecek işbirliklerini görüşmek için önemli bir fırsat olduğuna vurgu yapan Ölçer, “Adana gelişmekte olan ve önemli fırsatlar sunan, stratejikönemi olan bir şehirdir.

Pazar payının her geçen gün daha da arttığı ilimizde,daha birçok projede beraber çalışmak üzere bugün burada olan siz değerlikatılımcılarımızla önemli işbirliklerine imza attık.

Önümüzdeki dönem dahayakın ve yoğun çalışarak yeni işbirlikleri ve yeni işfırsatları yakalayacağız. Amacımız sizlerle sürekli ve sürdürülebilir çalışmalar yapmak” dedi.

Düzenlenen etkinlikte önemli iş görüşmelerinin yanı sıra, şehrin tarihi ve kültürel zenginlikleriile mutfak çeşitliliğini katılımcılara tanıtmaya yönelik programlar da gerçekleştirildi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account