Lineadecor’dan Duru ve Akıcı Bir Tasarım: Seta

Editör
07.12.2012

 

Mutfak sektörünün lider markası Lineadecor, farklı zevklere hitap eden birbirinden şık tasarımlarını mutfaklarında kalite ve estetik arayanların beğenisine sunuyor. Seta modeli mutfaklarında duru ve akıcı bir görünüm tercih edenleri bekliyor. 

Lineadecor, Seta modeli ile sadeliğin kusursuz bir form kazandığı, aydınlık ve huzur dolu mutfaklar yaratıyor. Yatay fugalı kapaklar, modelin sadeliğine dinamizm katarken; köşeli formdaki kulplar, tasarımın net görünümüyle büyük bir uyum içinde. Düz ve yatay formlarla sağlanan genişlik etkisi, açık renklerle birleştiğinde mekanı kaplayan ferahlık duygusu daha da güçleniyor ve Seta, mutfağı evin en huzurlu mekanına dönüştürüyor.

Lineadecor’un zengin ürün seçenekleri arasında artık Seta’nın entegre kulplu versiyonu da yer alıyor. Entegre kulplar tasarıma kattığı etkinin yanında ergonomik formuyla da dikkat çekiyor. Seta kulp seçeneklerinin yanında, beyaz, füme, kiremit, krem, limon sarısı, tortora, zeytin yeşili, alüminyum, koyu ve açık kaşmir ile buz mavisi, gece mavisi ve gök mavisi gibi renkleriyle farklı beğenilere cevap verebilecek zenginlikte bir model.

Tüm Lineadecor mağazalarında ay sonuna kadar geçerli kampanya olanakları ve ücretsiz danışmanlık hizmetiyle mutfaklarda erken bir bahar coşkusu yaşanıyor. 2 yıl garantili Lineadecor modelleriyle mutfağınızı yenilemenin tam zamanı. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account