Arma Kontrol sektörde bir ilke imza atarak, Milyon Serisi Mantar Bariyer sistemleriyle TÜV Austria tarafından belge almaya hak kazandı. Milyon Serisi Mantar Bariyer sistemleri 14,5 ay hiç durmadan çalışma süresiyle, toplamda 433 gün, 10 bin 392 saat çalışma kapasitesine sahip. Ürün bu özellikleriyle dünyada TÜV Austria’dan alınan ilk belge olma özelliğini taşıyor 

Yazar:Editor
24.09.2021
206

Arma Kontrol, uluslararası başarılarına bir yenisini daha ekledi. Yüksek riskli alanların güvenliği için geliştirilen Mantar Bariyer Sistemleri, darbe ve iklim koşullarına karşı gösterdiği üstün performansla dikkat çekiyor. 7/24 sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanan Mantar Bariyer Sistemleri’nin kalitesi, TÜV Austria tarafından belgelendi.

10 Bin 392 Saat Çalışma Kapasitesine Sahip

Güvenliğin günümüzün en önemli temel ihtiyacı olduğunu belirten Arma Kontrol Kurucusu ve Genel Müdürü Koray Kartal, ‘’Oldukça kritik alanlarda kullanılan bariyer sistemlerinin devamlılığı da güvenlik açısından oldukça önemli yer tutuyor. Milyon Serisi Mantar Bariyer sistemlerimiz 14,5 ay hiç durmadan çalışma süresiyle bu anlamda büyük bir başarı sergiliyor. Bir başka deyişle ürünümüz toplamda 433 gün, 10 bin 392 saat çalışma kapasitesine sahip. Toplam 2 milyon kez kesintisiz açma-kapama özelliğine sahip olan ürünümüz bu özellikleriyle dünyada ilkler arasına girdi ve TÜV Austria’dan belge almaya hak kazandı. Türk mühendislerimizin geliştirdiği ürünümüzle gurur duyuyorum’’ dedi.

İstenen Ölçülerde Üretiliyor

Askeri ve emniyet kurumlarının yanı sıra holding, havaalanları, petrol sahaları, cezaevleri gibi yüksek riskli alanların araç giriş çıkış kontrolü için geliştirilen bariyer sistemleri, istenilen ölçülere göre özel olarak üretilebiliyor, 220V’luk çalışma prensibi dolayısıyla yeni bir elektrik altyapısına ihtiyaç duymuyor. Hidrolik prensibiyle güvenli bir geçiş sağlayan bariyer, mobil uygulama, plaka tanıma sistemleri, OGS-HGS, kart okuyucular ile entegre çalışabiliyor. 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account