“VİKO, PAGEV Ödüllerinde 6 . kez Birinci”

Editör
04.12.2012

 

Elektrik ve priz sektörünün lider markası VİKO  ‘Küçük Pimlerin Dev Mucizesi’ projesi ile PAGEV’in ‘Çevre ve Enerji Kategorisi'nde birincilik ödülüne layık görüldü.

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) tarafından, Türk plastik sektörüne orijinal, yenilikçi, sürdürülebilir, hijyenik, yaratıcı, ekonomiye katkı sağlayan ve rekabetlikçilik kazandıran projeleri teşvik etmek amacıyla düzenlenen PAGEV ödülleri sahiplerini buldu. Anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO, bu yıl 8’incisi düzenlenen yarışmanın, ‘Çevre ve Enerji Kategorisi'nde birincilik ödülüne layık görüldü.

Önceki yıllarda ‘Thea’, ‘Neva’, ‘Novella Capsence’, ‘Sayaç ve Termoset Hammadde İşleme Sistemlerinde Yenilikler’ başlıklı projeleri ile 5 kez birincilik ödülü alan VİKO, bu yıl da ‘Küçük Pimlerin Dev Mucizesi’ Projesi ile PAGEV ödüllerinde ipi göğüsledi.

VİKO, önemli oranda enerji tasarrufu sağlayarak çevreye katkı sunan ‘Küçük Pimlerin Dev Mucizesi’ projesi ile aldığı bu son ödülle, yarışmada 6 yıl üst üste birincilik ödülü alan tek kuruluş oldu. VİKO’ya ödülü 29 Kasım Perşembe günü 22’inci Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı'nda (Plast Eurasia 2012)  düzenlenen törenle verildi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account