Termo Teknik’in Termolux panel radyatör serisi maksimum verim ve tasarruf sağlıyor

Editör
04.12.2012

 

Termo Teknik’in Termolux serisi panel radyatörleri, zarif tasarımları, kullanım kolaylığı ve  verimlilikleri ile dikkat çekiyor. Termo Teknik Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın Termolux ve diğer Termo Teknik panel radyatör serilerinin 2012 yılında son kullanıcıdan tam not aldığını söyledi. 

İngiliz Ideal Stelrad Group (ISG) şirketinin iştiraki olarak Türkiye’de faaliyetini sürdüren, Çorlu’da 100,000m2 üzerine kurulu modern tesislerde yıllık 4,5 milyon adetlik radyatör üretim kapasitesi ile Avrupa’nın en büyük panel radyatör tesislerinden birisine sahip olan ve 50 ülkeye ihracat yapan Termo Teknik’in Termolux, Termolux VK, Termolux Centertap markalarını taşıyan panel radyatörleri zarif tasarımları, kullanım kolaylığı ve verimlilikleri ile dikkat çekiyor. 

Termo Teknik Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın, kaliteli malzeme ve ileri teknoloji ile üretilen Termolux serisi radyatörlerin, yüksek ısıl verimleri sayesinde bulunduğu ortamı kısa sürede ısıtıp, yakıttan maksimum tasarruf sağladığını ve Termo Teknik’in diğer panel radyatör serileri gibi 2012 yılında son kullanıcıdan tam not aldığını söyledi.

Termo  Teknik Yurtiçi Satış ve Pazarlama Koordinatörü Erol Porsemay ise,Termo Teknik’in son kullanıcıya daha etkin hizmet vermek amacıyla bayi ve teknik hizmet ağını genişleterek, 2012 yılında da büyümesini sürdürdüğünü belirtti.   

Yüksek ısıl verimine sahip Termolux radyatör serisinde şu özellikleri bulunuyor: Termolux Klasik: EN442 ve BS EN ISO 9001 standartlarına uygun üretim Modern 33.3 mm hatveli su kanalı tasarımı Yüksek ısıl verim sağlayan su kanallarına kaynaklı konvektörler Her türlü uygulamaya cevap verebilecek geniş ürün yelpazesi Ürün ömrünü uzatan,zarif görünüm sağlayan, çevre dostu çok aşamalı boyama prosesi Prüjör, kör tapa ida ve dübelden oluşan oluşan aksesuar paketi

10 yıllık Termo Teknik garantisi.

Termolux VK ve Termolux Centertap’ta yukarıdaki özelliklere ek olarak Ventil tapalı kompakt ve modern görünüm Termostatik vana ile gelişmiş kullanıcı kontrolü özellikleri bulunuyor.

Dergisi  

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account