Siz Toplantınızı Yapın, Gerisini Windowist Tower Düşünsün

Yazar:Editor
03.12.2012

 

İş hayatının vazgeçilmez bir parçası olan toplantılar için uygun alan bulabilmenin yanında Windowist Tower profesyonelbir hizmet sunuyor. Windowist Tower Konferans ve İş Merkezi; seminer, organizasyonve toplantı hizmetlerine odaklanarak size adanmış uzman kadrosu ve tecrübesiile bu ihtiyacınıza çözüm sağlıyor.

 Windowist Tower, Istanbul’un finans ve rezidans merkezi Maslak’ta kendi işletmesi olan binasında sunduğu 7/24 tüm ofishizmetleri ile günümüzün hazır ofis konseptine sınıf atlatan, yenilikçiçözümleri ile sınırlı zamanlamalarda akılcı toplantılar yapmayı hedef edinenbir çözüm ortağı.

Windowist Tower, iş dünyasının sürekli değişendinamiklerine anında uyum sağlayarak, günümüzün anlık ihtiyaçlarının nedenolduğu boşluğu doldurarak, iş dünyasının İstanbul’daki penceresi oluyor vedünyanın en uğrak ticaret merkezlerinden biri olan şehrin profesyonel imajınadeğer katıyor.

Yenilikçi anlayışını araştırma ve geliştirme ile besleyen WindowistTower, 21. yüzyılın gerektirdiği duruşunu sunduğu konferans ve toplantısalonları ile de gösteriyor. Windowist Tower sunduğu yüksek standarttaki hizmetleri ile prestiji ve özgürlüğü bir arada sunuyor.

İstanbul’un yoğun iş trafiği arasında bir nefesalıp, kendine özel bir çalışma ortamı isteyen ve son dakika değişiklikleriyletoplantı mekanı bulmakta zorlanan yöneticiler ve geleceğine önem verenşirketler için Windowist Tower özel bir konsept. Kafelerde, otel lobilerinde,çağ dışı kalmış ofislerde sıkışıp kalan toplantılar ve ek çalışma alanı arayışıWindowist Tower ile son buluyor.

Windowist Tower Konferans ve İş Merkezi; seminer,organizasyon ve toplantılar için özel tasarlanmıştır. Ayrılabilir duvarlararacılığıyla 10 kişiden 200 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. Gün ışığıalan, en modern teknoloji ile donatılmış, şık ve konforlu, esnek zamanlıkiralama seçenekleriyle, tüm ihtiyaçlara uygun olarak hizmet vermektedir.Toplantı ihtiyaçlarına göre alternatif çözümler sunan bina, 1 saat veya daha uzunsüreli kiralama seçenekleri ile de fark yaratmaktadır.

Hareketli duvarlar sayesinde aynı anda birkaçtoplantının gerçekleştirilebildiği akıllı binada, duvarların ses geçirmezözelliği, fuaye alanları, toplantı aralarındaki kahve molaları için sunulan terasopsiyonu, daha exclusive toplantılar için sabit bir boardroom olması, bütünsalonlarda yerleşik olarak projeksiyon ve projeksiyon perdesinin olması gibihizmetler ve son teknolojiyi kullanarak sürekli yenilikçi hizmetler yaratmasısunduğu imkanlar arasında yer almaktadır.

İş merkezlerinin bulunduğu lokasyonda konumlanmışolması dolayısıyla; toplu taşıma alternatifleri, metroya doğrudan erişim, valeparking hizmetleri ve çatıda Heliport hizmetleri ile kolay erişilebilir birnoktadadır. Toplantılarınız süresince ikramlarınız, tercihleriniz doğrultusundabünyemizdeki Catering Departmanı tarafından sağlanır.

Windowist çatısı altındabulunan Gezi İstanbul Maslak, Bistro ve Patisserie yerel ve dünyamutfaklarından seçmeler sunmaktadır. Açık alan ve teraslar gibi misafirlerininiyi vakit geçirebileceği deneyimler sunmaktadır.

Toplantınıza odaklanın

 Sunduğu özel hizmetlerinin yanı sıra tabletbilgisayar veya masaüstü bilgisayardan, kontrol edilebilir ışık, ses &video sistemi, kumanda ile kontrol edilebilir LCD projektörler ve projektörperdelerine, el, yaka ve konferans mikrofonundan, telekonferans ekipmanı,kablosuz sunum cihazı, siyah/beyaz yazıcı ve fotokopi, gerekli yazılımlarıiçeren dizüstü bilgisayarlar, konferans teknisyen hizmetleri, kablolu vekablosuz internet erişimi ve isteğe bağlı sekreterlik hizmetleri gibi de tümteknik ekipmanlarına kadar bünyesinin altında isteğe bağlı olarak hazırbulunduruyor.

Konferans ekipmanları kiralama, sekreterlik hizmetleri, kopya ve ciltleme hizmetleri, tercümanlık hizmetleri, eğlenceönerileri, çiçek ve dekorasyon hizmetleri, concierge hizmetleri ve transferhizmetleri gibi sunduğu birçok ek hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarınaanında cevap vermektedir.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account