Perakende Sektörünün En Prestijli Ödülü VitrA’nın...

Editör
03.12.2012

 

VitrA ve Artema ürünlerinin satışa sunulduğu İntema mağazalarının tüm çalışanlarını, Türkiye’nin satış odaklı ilk sosyal ağında bir araya getiren IntemaLive, 2012 Perakende Günleri kapsamında Perakende Güneşi Özel Ödülü’ne layık görüldü. Müşteri memnuniyetini esas alan keyifli ve rekabetçi bir platform olarak kurgulanan IntemaLive, tüm mağazalar ve çalışanlar arasında anlık bilgi alışverişine imkan sağlıyor.

Çalışanların bilgiye mekandan ve zamandan bağımsız şekilde kolay ulaşımı; müşterilerin satın almak istedikleri ürünle ilgili bilgilendirilme ve karar verme sürelerini kısaltarak zaman tasarrufu sağlıyor. IntemaLive, Eczacıbaşı İnovasyon Ödülleri’nde En İyi E-Dönüşüm Projesi Ödülü’nü kazanmıştı.

Sosyal medya kullanımını, günlük hayatlarının vazgeçilmez bir parçası olarak gören Y kuşağının ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran IntemaLive, yılda 3.275 saatlik işgücü ve 645.000 TL’lik mali tasarruf sağlıyor. Sistem; çalışanlara anlık olarak satılan her üründen ne kadar su tasarrufu sağlandığı ve bu sayede kaç ağaç dikildiğinin bilgisini de vererek, keyifli bir rekabet ortamı yaratıyor.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account