Öztiryakiler, uluslararası teknik eğitim programı ile 3 kıtayı bir araya getirdi!

Editör
03.12.2012

 

54 yıllık tecrübesi ile endüstriyel mutfak tasarlayan, üreten ve 105 ülkede kurulumunu gerçekleştiren ihracat devi Öztiryakiler, geçtiğimiz hafta uluslararası başarılı bir eğitim programına ev sahipliği yaparak yeni geliştirilen ve hâlihazırda kullanılan ürünlerinin eğitimi için 15 farklı ülkeden 25 katılımcıyı İstanbul’da bulunan fabrikasında bir araya getirdi.

 e farklı kültürlerin bir araya geldiği 1 hafta süren eğitim programı süresince şirket profili, yeni yatırımlar,  ürün grupları, ürünlerin teknik özellikleri gibi konularda bilgiyi ve uygulamalı eğitimi firmanın Yönetim Temsilcisi Yüksel Yalçın ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ali Kayaoğlu verdi. 

Üretim alanları, makine parkı, Ar-Ge ve laboratuvarları, hammadde ve imalat atölyeleri ile  showroomu  gezen katılımcılar, yapılan yatırımlara hayran kaldıklarını, uygulamalı montaj-servis eğitiminin kendilerine bilgi ve tecrübe kattığını dile getirdiler.  

Tüm ürün gruplarından seçilen cihazların olası arızaları sırasında uygulanan en hızlı ve ileri teknolojiden faydalanılan çözüm yollarının uygulamalı olarak sergilendiği eğitimde müşteri memnuniyetinin sağlanmasının önemi sık sık vurgulandı.

Eğitime katılanlara eğitim sertifikası, firma yetkili servis belgesi, eğitim notları ve kurumsal teknik servis üniformaları  Öztiryakiler Yönetim Kurulu Üyesi Murat Öztiryaki tarafından taktim edildi. 

Yoğun eğitim programından arta kalan zamanlarda İstanbul’un tarihi ve doğal güzelliklerini görme fırsatı bulan katılımcılar, şehrin en seçkin restoranlarında ağırlandılar ve boğazın eşsiz güzelliklerinin tadını çıkardılar. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account