Mobilyanız Modoko'dan, Güvenceniz Modoko'dan

Editör
03.12.2012

 

Mobilya başkenti Modoko, bu gelişim sürecinde hem yatırımcılarını hem de müşterilerini koruma altına alıyor. Müşteri odaklı politikasını işleyişinin merkezine alan Modoko, satış sonrası hizmetleriyle de liderliğini bir kez daha belgeliyor. 

Modoko güvencesiyle ve titizlikle hazırlanan MODOKO GÜVENCE BELGESİ (MGB) ile tüketiciler satış sonrasında güvence altına alınıyor. Satın alınan üründe bir hata olması durumunda, en kısa sürede sorununuz çözüme kavuşturuluyor. 

Belgeye sahip 65 mağaza, Modoko yöneticilerinden teslim aldıkları resmi onaylı ‘Bu İşyeri Modoko Güvencesi Altındadır’ belgelerini mağazalarında gururla teşhir etmektedir.  Her geçen gün Modoko Güvence Belgeli mağaza sayısı artmaktadır.

Mağazalarımızdan yaptığınız her alışverişde herhangi bir memnuniyetsizliğiniz karşısında da Modoko Müşteri Hizmetleri Birimi’ne başvurabiliyorsunuz. 

Modoko bünyesinde özel olarak oluşturulan bu birim en kısa zamanda sizleri bilgilendirerek sorununuzun çözümü için harekete geçiyor. Söz konusu sorununuzda yerinde tespit için bilirkişi sizi ziyaret ediyor. Ve en kısa zamanda sorununuz çözüme kavuşturuluyor. Çözüm bulmak ve yaratmak, Modoko Müşteri Hizmetleri Birimi’nin ana faaliyet alanıdır. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account