Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Electrolux, tüketicilerini Well Q7, Q8 ile buluşturuyor. Daha uzun süre daha yüksek toz alma performansı sağlayan dikey şarjlı süpürgeler çok yönlü temizlik kapsamı için ergonomik tasarımı ile dikkat çekiyor

Yazar:Editor
13.07.2021
159

2’si 1 arada şarjlı süpürge kategorisinin öncüsü Electrolux, dikey şarjlı süpürge modelleri Well Q7 ve Q8 ile en büyük yardımcınız oluyor. Electrolux’ün IF Design Awards tarafından ödüllendirildiği Well Q7 ve Q8 modelleri temizlik ortamına zahmetsiz bir yaklaşım getiriyor. Daha pratik bir temizlik deneyimini yaşamak isteyenler için üstün performans özelliklerini bir araya getiren dikey şarjlı süpürgeler zahmetsiz kullanımı, beş kat filtreleme mekanizması, ergonomik ve şık tasarımı ile göz dolduruyor. Hızlı ve kapsamlı temizlik için el ünitesine ve aksesuarlara kolay erişim sağlayan sistemi sayesinde ulaşılması zor alanlara hızlıca ulaşma kolaylığı sunuyor.

Electrolux’ün Well Q7 ve Q8 modellerinin eksenel siklonik teknolojisi sayesinde toz haznesi dolarken bile temizlik boyunca performanstan ödün vermeden temizliği aksatmadan sürdürüyor. Öne çıkan özelliklerinden biri olan ergonomik tasarımı, düşük ağırlık dağılımı ve hafif kullanım özelliğiyle de dikkat çekiyor. Gövde kısmında yer alan el süpürgesi ile yüksek yerler için ekstra kolay temizlik özelliği sunuyor. E10 filtreli beş kademeli filtrasyon sistemi ile partikülleri yüzde 99.99 oranında etkisiz hale getiriyor. El ünitesine ve aksesuarlara kolay erişim sağlayan tasarımı ile zemin temizliğinden ulaşılması zor alanlara hızlı geçiş yapma özelliğinin yanında ilk duruma hızlıca dönebilme kolaylığı sunuyor. 55 dakikaya kadar çalışma süresi ile ileri düzeyde performans sağlıyor. Brush Clean özelliği ile de bir pedala basılarak tüm saç, kıl ve tozları fırçadan temizliyor. Well Q8 modelinin Bedpropower plus başlığı yatak ve koltuklarda derinlemesine temizlik imkanı sağlıyor. Electrolux’ün yeni dikey şarjlı süpürgeleri saklama özelliğiyle de dikkat çekiyor. Desteksiz durabilen ve tam yatırabilir tasarımı ile mobilya altı temizliğin yanında saklama kolaylığı da sunuyor.  Electrolux’ün en yeni teknoloji ile donatılmış Well Q7 ve Q8 modelleri Ağustos ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account