Özyurtlar İnşaat, bu ay satışa çıkardığı Nşehir’in yüzde 25’ini 15 günde satmayı başardı.

Editör
30.11.2012

 

Esenyurt’ta inşaa edilen Nşehir, 6 blokta 579 konuttan oluşuyor. Büyük ilgi gören projede, 1+0’dan 3+1’e farklı tip ve büyüklükte daireler bulunuyor. Nşehir’de, 1+0 dairelerin fiyatı 59 bin lira Gardencity, Ntepe, Ntowers, Nmerkez ve Özyurtlar Residence projeleriyle bugüne kadar 5 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat, en yeni projesi Nşehir’i Esenyurt’ta inşaa ediyor. Ekim ayında ön taleplerin toplandığı Nşehir’de satışlar bu ay başladı.

Satışa çıktığı andan itibaren büyük ilgi gören Nşehir’in 15 günde yüzde 25’i satıldı. 6 blokta 579 konuttan oluşan Nşehir’den ev sahibi olmak isteyenlere 1+0’dan 3+1’e farklı tipte ve büyüklükte geniş bir seçenek sunuluyor. Projede yer alan 32 metrekare 1+0 daireler 59 bin liradan satılıyor.

Nşehir’de 70 metrekare 1+1 daireler 89 bin liradan, 82 metrekare 2+1 daireler 109 bin liradan, 140 metrekare 3+1 dairelerse 169 bin liradan satışa sunuldu. Nşehir’den daire alacaklara 36 aya kadar taksit yapılıyor. 

Hayat,  Eylül 2014’te başlıyor

En yeni projeleri Nşehir’de anahtar teslimlerinin Eylül 2014'te başlayacağını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Nşehir’le 579 aileyi daha ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nşehir, gerek sosyal alanları gerekse ticaret merkeziyle Esenyurt’un kalbi olacak” dedi.

Nşehir’de satışa dip fiyatlarla çıktıklarını belirten Özyurt, “Hem iyi bir projeden ev sahibi olmak, hem de daha yapım aşamasındayken kazanmak isteyenleri Nşehir’e bekliyoruz” diye konuştu. 

30 bin metrekare alan üzerine kurulu Nşehir’de yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor. 

Merkezi konuma sahip

Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupanın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account