L’unica, yeni koleksiyonunda yer alan ve havuz keyfini taçlandıran ürünleriyle kapalı alanlarda geçen uzun ve stresli zamanları unutturacak

Yazar:Editor
22.06.2021
338

Açık havada vakit geçirmeyi çok daha keyifli hale getiren bahçe mobilyaları markası L’unica; 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan şezlonglar, duşlar, daybedler, uzanma koltukları, salıncaklar, sehpalar ve şemsiyelerle havuz başında kalitesiyle fark yaratıyor. Kendi ürünlerinin yanı sıra Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü markalarla da dikkat çeken L’unica; birbirinden şık ve konforlu geniş ürün yelpazesiyle güneşin ve havuzun tadını doyasıya çıkarmaya ve tüm yılın yorgunluğunu atmaya davet ediyor.

Estetik tasarımlarıyla konforu havuz kenarlarına taşıyan Türkiye’nin önde gelen bahçe mobilyaları markası L’unica; sıcak yaz günlerinde havuz başında keyif yapmak, aile ve dostlarla kaliteli zaman geçirmek ve bir yandan dinlenirken bir yandan eğlenmek isteyenleri cezbediyor. 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan şezlongları, duşları, daybedleri, uzanma koltukları, salıncakları, sehpaları ve şemsiyeleriyle havuz keyfini ikiye katlayan L’unica, kendi ürünlerinin yanı sıra Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü markalarla da dikkat çekiyor.

Havuz başında kalitesiyle fark yaratacak ve keyfinizi taçlandıracak L’unica ürünlerine, markanın İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ve Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ulaşabilirsiniz.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account