Akdeniz’in en büyük marinalarından biri olan Yalıkavak Marina’ya tepeden bakan Mar Yapı’nın G-Beyond projesi, 2+1 ve 3,5+1 rezidans seçenekleri ile eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak isteyen misafirlerini bekliyor

Yazar:Editor
22.06.2021
1137

Eşsiz konum, mükemmel manzara, zamansız mimari tasarım, yüksek lüks algısı ve üst düzey yaşam konseptiyle Bodrum Yalıkavak’ta bulunan G- Beyond, minimum iki hafta kiralanan 2+1 ve 3,5+1 rezidans seçenekleri ile tatil anlayışına yeni bir soluk getiriyor.  Mükemmel tatil deneyimini tüm yaz yaşamak isteyenler için G-Beyond, sezonluk olarak da kiralanabilme imkanı sunuyor.

Her yaptığı projede beklentilerin üzerinde mükemmel işlere imza atan Mar Yapı G-Beyond projesi ile doğanın huzur dolu atmosferini Ege’nin nefes kesen manzarası ile birleştirerek lüksün tanımını düşlerinde ötesine taşıyor. Lüksün en incelikli hali olan 23,001,53 m2 alanda 50 konutluk proje, 1+1 /2+1 / 3,5+1 / 4+1 / 5+1 / 6+1 / 7+1 / 8+1 lüks rezidans ve villa seçeneklerini içinde barındırıyor. 

Sonsuz Ege manzarasının hakimiyetindeki G- Beyond, 40 yıllık deneyimi ile lüks restoran sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Park Şamdan’ı da içinde barındırıyor. Lüks kavramını çarpıcı mimarisi ile ortaya çıkararak iç mekan tasarımlarında ki mükemmeliyetçiliği ile üst düzey bir yaşam biçimi sunan Akdeniz’in en büyük marinalarından biri olan Yalıkavak Marina ile çevrili G-Beyond, beach clubları, lüks restoranları, barları, kafeleri, lüks mağazaları ve ihtiyaç duyulabilecek hemen her şeye erişim imkanı sunuyor. 

Yalıkavak’da 40 yıllık deneyimi ile Park Şamdan!

Bodrum’un en güzel beldesi Yalıkavak’a tepeden bakan Mar Yapı’nın G-Beyond projesinin içinde yer alan Park Şamdan, 40 yıllık deneyimi ile Yalıkavak Marina’nın kalabalığına karışmak istemeyenler için bu yaz vazgeçilmez bir seçenek olmaya hazırlanıyor. Üst düzey servis standartlarını benimseyerek, deneyimli ekibi, özenle tasarlanmış masaları, mum ışıkları ve keyifli sunumları ile misafirlerine unutulmayan hatıralar bırakacak olan Park Şamdan Restoran, konuklarına eşsiz bir ambiyans yaratmaya hazırlanıyor.

Kusursuz manzaraya sahip G-Beyond’da tatil Hotelrunner, Electra, Booking.Com, Expedia, Otelz, Odamax-ETS, Tatilsepeti ve Tripadvisor sitelerinden kiralanabilir.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account