Dubleks Kral Dairesi'nin üst katı bir çalışma odası olarak düzenlendi.

Editör
26.11.2012

 

Bayraktar Group'un Emekli Sandığı'ndan aldığı ve yakında kapılarını açmaya hazırlanan Grand Tarabya Oteli, mimarisiyle dikkatleri çekti.Yatağınızda dinlenirken deniz manzarasının izlendiği odada televizyon izlemek istediğinizde ise yatağın ayakucunda, özel kabininde gizlenen televizyon ekranının görünmesi için bir tuşa basmanız yeterli.

Dubleks Kral Dairesi'nin üst katı bir çalışma odası olarak düzenlendi. Kubbeli bir mimariye sahip olan odanın banyosundaki deniz manzaralı jakuzi de spa keyfine farklı bir boyut getiriyor. Terastan ise tekneler, Marmara Denizi'nin yunusları ve yalılar görülüyor.

İstanbul'da bir döneme damgasını vuran sayısız filmin çekildiği, ünlü düğünlere ev sahipliği yapan otel renovasyondan geçirildikten sonra kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Otelin iç mimarisini Çırağan Sarayı, tarihi Harikzedegan Apartmanları'nda kurulan Crowne Plaza Hotel gibi otellerin mimarisini yapan Hande Tözün üstlendi. Projenin 300 metrekarelik kral dairesi iki kattan oluşuyor. Tarabya Koyu'nu 270 Derece gören bu özel bölümde, ilk kat yatak odasına ayrılmış. 

KAYNAK: Sabah Gazetesi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account