Isıtma soğutma ve havalandırma sektörünün önde gelen firmalarından Bosch Termoteknik sessiz ve dekoratif duvar tipi aksiyal 1500 fanını kullanıcılar için yeniledi

Yazar:Editor
31.05.2021
230

Ev, ofis ve mağazalarda kullanıma uygun olarak tasarlanan Bosch domestik fanlar, iç mekan hava kalitesi ve buna bağlı olarak konfor seviyesini yükseltmek amacıyla ürün gamına eklendi. Bosch, ürün portföyünde bulunan farklı kapasite ve özelliklerdeki 5 yıl garantili aksiyal fanlar ile duvar, kanal ve tavan gibi çeşitli uygulama alanları için çözüm sunuyor. Fan 1500 / Fan 1500 DH banyo fanları rutubete, kötü kokulara ve küfe karşı mükemmel çözüm sunarken, Sessiz ve etkili Yüksek performans, nem sensörü* ve 3 ila 30 dakika arasında kapanma fonksiyonu ile her biri ayrı ayarlanabilen çalıştırma süresiyle etkili ve sessiz havalandırma sunuyor. Aydınlatma anahtarı ile başlatma ve durdurması da çok kolay olan Fan 1500 kullanıcıya konfor sağlıyor. Bosch tasarımı, nötr beyaz renkte yüksek kaliteli plastikten yapılmış ön paneli sayesinde, her tür banyo dekorasyon tarzına uygundur. 

 

Duvar Tipi Aksiyal Fanlar 

4 farklı modeli bulunan duvar tipi aksiyal fanların tümünde, ürünün çalışmadığı zamanlarda havada bulunan partiküllerin ve kötü kokunun ters yönde akışını engelleyen ve tek yön hava akışı sağlayan geri akış klapesi bulunuyor. Ayrıca düşük ses seviyesi ile ön plana çıkan Fan 1700 serisi, gelişmiş iç tasarım seçenekleri sağlayan yeni bir çözüm sunuyor. Fan 1700 serisi kullanıcılara kişiselleştirilmiş ürün oluşturma imkanı tanırken, düşük ses seviyesi ve düşük enerji tüketimi sayesinde konforlu ve tasarruflu havalandırma sağlıyor. 4 farklı dekoratif  panel alternatifi, mekanın iç tasarımıyla uyumlu renk seçenekleriyle fan gövdesine kolaylıkla monte edilebiliyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account