Yeni yıla avantajlı son sürüm Autodesk ürünleriyle başlayın!

Editör
23.11.2012

 

Dünyanın en büyük tasarım yazılımı firmalarından Autodesk, 1 Şubat 2013’te gerçekleştireceği yükseltme fiyat değişikliklerinden önce en son sürüm Autodesk Suite ürünlerine geçecek veya yeni Autodesk Suite lisansı alacak kullanıcıları için yeni yıla özel bir kampanya başlattı. 

3 boyutlu tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımlarında dünya lideri Autodesk, 1 Şubat 2013'te yükseltme fiyatlandırma modelini basitleştirmeye hazırlanıyor. Autodesk’in mevcut fiyatlandırma sistemi, kullanılmakta olan sürüm yılına göre farklı yükseltme fiyatları sunuyor.

Autodesk, 1 Şubat tarihinden itibaren ise tüm yükseltme seçeneklerini tek bir “Önceki Sürümlerden Yükseltme” teklifi altında birleştirilecek ve sadece ürünün son sürümünden bir ila altı öncesi sürümlere sahip müşterilere yükseltme fiyatından faydalanma olanağı sunacak. Son sürümün 2013 olduğu varsayılırsa, yükseltme teklifi sadece 2008 ila 2012 arası sürümlere sahip müşteriler için geçerli olacak.

Yeni Yükseltme teklifi, bugün kullandığınız eski sürüm ne olursa olsun ürünün en son 2013 sürümünün tam lisanslı önerilen perakende fiyatının yaklaşık yüzde 70’i şeklinde ücretlendirilecek. Autodesk Abonelik ise, bugün olduğu gibi her tür yükseltme satın alımı için geçerli olmaya devam edecek.

Autodesk’in 15 Ocak tarihine kadar sürecek kampanyası tüm Autodesk Suite’lerinin yeni lisans alımlarında veya mevcut Autodesk ürünlerinden Suite’lere yapılan yükseltmelerde müşterilerine %15 indirim sağlayacak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account