İran Hvac Fuarı'nda Ürünlerini Sergiledi

Editör
23.11.2012

 

 

DemirDöküm, Ortadoğu’nun en büyük iklimlendirme pazarlarından biri olan İran’ın başkenti Tahran’da, 15–18 Ekim tarihleri arasında düzenlenen HVAC 11. Uluslararası Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve İklimlendirme Fuarına katıldı. 

 

 

DemirDöküm, fuarda 72 m2’lik standında, en çok tercih edilen ürün grupları olan, kombi, panel radyatör, klima, termosifon, şofben ve güneş enerjisi sistemlerini sergiledi.  

Sektör profesyonelleri, üreticiler, satış ve dağıtım kanalları, akademisyenler, tasarımcılar gibi farklı iş kollarından yoğun bir şekilde ziyaretçi ağırlayan fuar, İran’ın bu sektördeki en büyük fuarı olma özelliğini taşıyor.  

Yurtiçi ve yurtdışındaki uluslararası fuarlarda yerini alan DemirDöküm, bu fuarda da kombiden panel radyatöre, şofbenden solar sisteme yüksek teknolojili ve tasarruflu ürünlerini sergiledi. 

Konuyla ilgili olarak Vaillant Group Türkiye Country Manager Christoph M. Grosser şunları belirtti: “Asya, Avrupa, Amerika ve Ortadoğu’da 50’den fazla ülkeye ihracat yapan DemirDöküm, sunduğu kaliteli ürünlerle sektöründeki lider markalardan biridir. Önemli bir ihracat potansiyeline sahip olan İran’da da pazarı yakından takip ederek yatırımlarımızı sürdürüyoruz. 

DemirDöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna da konuyla ilgili şunları ifade etti: “Yurt dışındaki fuarlar mevcut ihracat hedeflerini geliştirmede ve yeni pazarlara ulaşmada bizim için büyük önem taşıyor. Bölgenin en büyük fuarlarından olan bu fuarda da ürünlerimizi tanıtma, yeni iş olanakları yaratma ve mevcut satış noktalarımızla buluşma imkanı bulduğumuz için memnunuz.” 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account