Seramiksan Paper ve Origami Yılbaşının rengi kırmızı evinizi ısıtacak

Editör
22.11.2012

 

Seramik sektörünün öncü markası Seramiksan, yeni yılda evini yenilemek isteyenler için kırmızı alternatifini sunuyor. Seramiksan Paper ve Origami serilerinin kırmızı seçenekleri yaşam alanlarına hareket katıyor. Buruşturulmuş kâğıt efektiyle Paper serisi ve üç boyutlu görüntüsüyle mekânlara derinlik katan Origami serisi, yeni yılı yenilenen yaşam alanlarında karşılamak isteyenlerin tercihi oluyor.

Seramik sektörünün teknolojisi ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeken markası Seramiksan, yeni yılda kendisine yenilenmiş bir ev hediye etmek isteyenleri bekliyor. Kırmızı rengin cazibesini yaşam alanlarına taşımayı arzu edenler için Seramiksan, Paper ve Origami seçeneklerini sunuyor.

Aşkın ve tutkunun rengi kırmızı, Paper serisiyle evleri renklendiriyor. Buruşturulmuş kağıt görüntüsünün doğallığını kırmızıyla buluşturan Paper, mekanlara dinamik bir görünüm kazandırıyor.

Kırmızı rengin sıcaklığını ve heyecanını yansıtan karolar kullanıldığı mekânlarda renkli ve modern bir dünya sunuyor. Göz alıcı detayları ile Paper, mekânlara farklı bir atmosfer katıyor. Seramiksan’ın ileri teknolojisini yansıtan Paper, Rotodigit teknolojisi kullanılan Digiart serisi karolar arasında yer alıyor.

Seramiksan’ın Japon kâğıt katlama sanatından ilham alarak geliştirdiği Origami serisinin kırmızı renk alternatifi, dekorasyonda gelenekselden uzaklaşan bir çizgiyi temsil ediyor.

Origami serisi, kullanıldığı alanlara enerjik ve sıcak bir hava katıyor. Dinamizmi yükselten kırmızı, modern dekorasyon trendlerini estetik bir şıklıkla harmanlamak isteyenlerin tercihi oluyor. Geleneksel dekorasyon alışkanlıklarına meydan okuyan Origami, canlı rengiyle estetik bir görünüm sağlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account