Cephelerin planlanması ve inşası için özel gereksinimler nelerdir? Karmaşık cephe kabuklarının uygulanmasında fırsatlar ve görünmeyen tehlikeler nerede? Bunlar ve diğer güncel sorular WICONA Cephe Zirvesi’nde yanıt bulacaktır

Yazar:Editor
31.03.2021
1293

Dr.- Ing. Werner Jager ve Çağdaş Taylan'ın moderatörlüğünü üstlendiği etkinlikte, Arup'dan İlkay Çorgundağ, Yazgan Design Architecture'dan Begum Yazgan ve Kerem Yazgan, Baymim Cephe Danışmanlık'dan Serdar Bayram ve Innobuild Cephe Danışmanlık'dan Kaan Kuran, günlük çalışmalarında kişisel bakış açılarını bizlere sunacak. En iyi uygulama projelerinden örnekler kullanarak, planlama ve uygulama süreçlerinin zorlukları ve bu zorlukları nasıl aştıkları konusunda bizlere ışık tutacaklar. Türkiye'deki ve diğer çeşitli ülkelerdeki yenilikçi konseptler hakkında bilgilerini ve tecrübelerini bizlerle paylaşacaklar.

8 Nisan 2021 Perşembe günü saat 17.00'da Türkçe gerçekleşecek etkinlikte, günlük çalışmalarınız için benzersiz cephe mimarilerini, ilham verici projeleri ve pratik önerileri birlikte keşfedelim. Etkinliğe katılım ücretsizdir. Kaydınızı bu adresten oluşturabilirsiniz: https://bit.ly/30pUuwb Kayıt oluşturduktan sonra, YouTube canlı yayınına erişim bağlantısını alacaksınız.

Etkinliğin reklam amacıyla filme alınacağını ve/veya fotoğrafının çekileceğini belirtmek isteriz. Buna rıza göstermezseniz, lütfen yazılı itirazınızı info@hydro.com adresine gönderin.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account