Bellona’dan yılın son indirim kampanyası

Editör
03.11.2010


Ev modasının öncüsü Bellona, yıl sonunda yaptığı büyük indirim kampanyasıyla evlenecek çiftler ve evlerini yenilemek isteyenlere benzersiz fırsatlar sunuyor. Bellona ile yıl sonuna kadar oturma grupları, halılar, yatak odaları, yemek odaları, yatak, baza ve başlıklar kaçırılmayacak indirim fırsatı ile satışa sunuluyor

Fark yaratan tasarımları ve geniş ürün yelpazesi ile ev modasının öncülüğünü üstlenen Bellona, 31 Aralık 2010 tarihine kadar özel ürün gruplarında yaptığı büyük indirimlerle adından söz ettiriyor. Yıl sonu indirim kampanyası kapsamında birbirinden rahat oturma grupları 1.499 TL’den, Positive Newline serisi halılar 167 TL’den, her zevke hitap eden yatak odaları 1.299 TL’den ve keyifli sofraların adresi yemek odaları 1.796 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Uykunun kralı Bellona, ayrıca kampanya dahilinde yatak odası ürünlerinde de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Yıl sonuna kadar Bellona bazalar 189 TL’den, yataklar 115 TL’den ve başlıklar 89 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Bellona, tüm bu fırsatlarla birlikte Maksimum kart sahiplerine peşin fiyatına 12 taksit ve Mart 2011’de ödemeye başlama imkanı ile büyük kolaylık müjdeliyor.


Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account