Logic Kombi son kullanıcıdan tam not aldı

Editör
21.11.2012

 

Sınıfının en yüksek verimliliğine ve en küçük boyutlarına sahip tasarruflu yoğuşmalı (premix) kombi Logic, üstün özellikleri ile geçtiğimiz bir yılda son kullanıcıdan tam not aldı. 

İngiltere’nin Hull kentinde bulunan Ideal Heating fabrikasında Altı Sigma Yönetim Sistemi ile üretilen Termo Teknik tarafından Türkiye’ye getirilen yoğuşmalı (Premix) kombi Logic yüksek performansı, uygun fiyatı ve sağlamlığı ile son kullanıcıdan tam not aldı.

Mutfakta, iki ayrı banyoda ve ısıtmada aynı anda yeterli sıcak su sağlayabilen kendi sınıfının en yüksek verimliliği ve boyutlarına sahip olan ve 2011 yılı Eylül ayında Türkiye’de son kullanıcının beğenisine sunulan Logic Kombi’lerin hata ve arıza oranı sıfıra yakın bir seviyede oluştu.  Ve bu süre içerisinde tüketici memnuniyeti en üst düzeyde gerçekleşti.

Termo Teknik Yurtiçi Satış ve Pazarlama Koordinatörü Erol Porsemay, Logic’in hatayı sıfıra yakın bir düzeye indiren Altı Sigma Yönetim Sistemi ile üretildiğini, Termo Teknik servis kalitesi ile desteklendiğini ve bu nedenlerle uzun yıllar arızasız çalıştığını söyledi.

 Porsemay, Logic’in bir başka özelliğinin de yüksek verimlilik ve su kapasitesi olduğunu belirterek, “Logic,  yüzde 107.5 enerji verimliliği ve yüksek eşanjör özelliği ile olağanüstü sıcak su kapasitesine sahiptir.

Ayrıca en az sarfiyat ile konutun tüm noktalarına ulaşan sıcak su ve ısınma konforu sağlamaktadır. Bu iki özellik de Logic’in tam not almasında etkili oldu” dedi. 

Logic’in: Fısıltı düzeyinde sessiz çalışma ve alev alma, düşük su debisi ve düşük gaz basıncına uyumluluk, montaj ve servis kolaylığı, 11 farklı emniyet önlemi gibi özellikleri bulunuyor. 

Logic, Altı Sigma Yönetim Sistemi’nin uygulandığı bir tesiste üretildiği için milyonda 3-4 hata oranı ile son kullanıcıya sunuluyor. Dünya’da çok az kombi fabrikasında uygulanan Altı Sigma,  operasyonlarda mükemmelliğin sağlanması amacıyla işletmelerde süreçlerin tanımlanması, ölçülmesi, analiz edilmesi, iyileştirilmesi ve kontrolü için kolay ve etkili istatistik araçlarının kullanıldığı bir yönetim stratejisi olarak tanımlanıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account