Pronet Güvenlik’e yeni Genel Müdür Yardımcısı

Editör
21.11.2012

 

Türkiye'nin önde gelen güvenlik firmaları arasında yer alan Pronet Güvenlik’te, İş Geliştirme ve Strateji Genel Müdür Yardımcılığı görevine Yiğit Yiğiter getirildi.

140.000’in üzerinde aktif güvenlik sistemi ve sayıları 500'ü aşan özel güvenlik projeleri ile Türkiye'nin önde gelen güvenlik firmaları arasında yer alan Pronet Güvenlik’te Genel Müdür Yardımcılığı görevine Yiğit Yiğiter getirildi. Yiğiter, İş Geliştirme ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak.

Çalışma hayatına Unilever bünyesinde başlayan Yiğiter, satış ve marka geliştirme üzerine yönetsel sorumluluklar aldı ve son olarak firmanın İtalya’da bulunan genel merkezine Avrupa Marka Geliştirme Müdürü olarak atandı.

Unilever bünyesindeki başarılı çalışmalarının ardından Global Strateji Müdürü olarak Dell’de görev yapan Yiğiter, Pronet Güvenlik ekibine katılmadan önce Fastpath Learning firmasında Pazarlama ve Ürün Geliştirme Direktörü rolünü üstleniyordu. Yiğit Yiğiter, Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini ve Harvard Business School’da MBA eğitimini tamamladı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account