Schneider Electric’in 
Kesintisiz Güç Kaynakları ile 
operasyon aralıksız sürüyor!

Editör
21.11.2012

 

Enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, şirketlerin Bilgi Teknolojileri operasyonlarını kesintisiz olarak sürdürmelerinin büyük önem taşıdığı günümüzde, müşterilerine Monofaze Kesintisiz Güç Kaynağı ürün grubuyla en iyi kalite ve hizmeti sunuyor.

Özellikle dayanıklılık, yönetilebilirlik gibi özelliklerin ağır bastığı bu kategorideki ürünlerde, Schneider Electric’in Back UPS ve Smart UPS serisi ürün aileleri şirket tercihlerinde ön plana çıkıyor.

Teknolojiye bağlı ekosistemin hüküm sürdüğü günümüz koşullarında, işletmelerin Bilgi Teknolojileri (BT) operasyonlarını kesintisiz olarak sürdürebilmesi büyük önem taşıyor. Bu operasyonların verimli şekilde devam edebilmesi, her altyapıda bir Kesintisiz Güç Kaynağı (KGK) ihtiyacını doğuruyor

Özellikle güçteki kesintilerin, ani akım sıçramalarının ve voltaj dalgalanmalarının hassas ekipmanları yıprattığı da düşünülecek olursa, Kesintisiz Güç Kaynağı, şirketler için olmazsa olmaz yatırımlardan birisi olarak dikkati çekiyor. Pazarda daha yaygın olarak görülen Monofaze KGK’lar, her iki anlamda da işletmelere ciddi katma değer sağlıyor

Uygulama alanları daha çok bilişim ekipmanları ve sistem odaları olarak ön plana çıksa da, bu teknoloji, finans sektöründeki ATM’ler, perakende sektöründeki POS cihazları, medikal ekipmanlar, santraller gibi birden fazla sektörde ve cihazlarla birlikte konumlandırılabiliyor. Monofaze KGK’lar, altyapılara uygun şekilde konumlandırılmaları ve kullanımlarındaki kolaylık açısından özellikle tercih ediliyor.

Schneider Electric’in dünya pazarında lider ürünleri Türk şirketlerinin hizmetinde…

Enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, Monofaze KGK ürün grubunda dünya pazarında lider olduğu APC markalı ürünleri, Türkiye’deki müşterilerine de en iyi kalite ve hizmetle sunuyor.  

Özellikle dayanıklılık, yönetilebilirlik gibi özelliklerin daha da ağır bastığı bu kategorideki ürünlerde, Schneider Electric’in Back UPS ve Smart UPS serisi ürün aileleri ön plana çıkıyor. 

Back UPS serisi KGK’lar offline ve line interactive seçenekleriyle pazarda özellikle ev kullanıcı ve ufak ofisler için kullanım alanlarına hitap ederken; Smart UPS serisi line interactive ve online teknolojileriyle KOBİ’ler ve büyük işletmelerde altyapılara katma değer sunuyor.

KGK yatırımlarında şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu ürün özelliklerinin başında ürünün dayanıklılığı ve cihazları ne kadar verimli şekilde beslediği geliyor. Bu özellikleri pazarda en iyi şekilde sunan Schneider Electric’in Kesintisiz Güç Kaynakları, müşterilerin operasyonlarını verimli ve kesintisiz bir şekilde sürdürmesine olanak sağlıyor.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account