Sektöründe lider olmak yolunda emin adımlarla ilerleyen Armada Groupe, The Bıg5 Gaia Awards’te yerini aldı.

Editör
20.11.2012

 

Armada Groupe,  üretimini yapmakta olduğu Support-S, Support-E, Support-EU, Support-EUWF, Support-Eco yüzer döşeme ayakları ile Dubai BIG5 Fuarı bünyesinde ki ekolojik ve inovatif ürünler arasında yapılan yarışmada Türkiye’den  finale kalan tek firma olarak dikkat çeken firmalar arasına  girmeyi başardı.

 

 

% 100 geri dönüşümlü ve ekolojik bir ürün olan SUPPORT® ürünleri  Avrupa’daki pedestal üreticileri içinde gerek kalite,gerekse  ARGE çalışmaları ile her geçen yıl lider olma yolunda ilerliyor.

Armada GROUPE, ürün gamına ilave ettiği ARMWOOD® markası altındaki ahşap ve ARMSTONE® markası altındaki taş ürünlerle, teras döşeme sisteminde “Paket Ürünler” sunarak  sektörün beklentilerine eksiksiz cevap vermeye çalışıyor.

ISO-9001 kalite belgesine sahip olan Armada Groupe, 3 yıla yakın süren TSE-K çalışmaları sonucunda “Dünya üzerinde standartlara uygun olarak üretim yapan ve bağımsız olarak denetlenen” tek pedestal üreticisi özelliğini de halen devam ettirmektedir.

The Bıg5 Gaia Awards Fuarı sürecinde Armada GROUPE, bölge ülkelerindeki distribütörlerini ağırlamasının yanısıra,benzer şekilde  ülke temsilciliği almak isteyen firmalar ile önemli temaslarda bulunmuştur. 

The Bıg5 Fuarı, başta Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere bölge ekonomisinin ve özellikle inşaat sektörünün yeniden hareketlenmeye başladığı bir döneme denk gelmesi nedeniyle olumlu görüşmelerin yapıldığı bir platform olmuştur. Türkiye’nin konuk ülke olarak katıldığı Fuarda, Armada GROUPE, fuar ziyaretçilerinin ilgisiyle karşılaştı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account