Iphone ve Ipad cihazlar için özel bir uygulama geliştiren Vaillant Türkiye, sektöründe ilklere imza atmaya devam ediyor…

Editör
20.11.2012

 

Vaillant Türkiye, yeni nesil cihazlardan Iphone ve Ipad için özel içerikli bir yazılım hazırladı. Bu yazılım sayesinde, Iphone ve Ipad kullanıcıları ücretsiz olarak Apple Store’dan (uygulama indirme merkezi) bu uygulamayı indirebiliyor. Uygulama hem Vaillant tüketicileri, hem de Vaillant yetkili satıcıları için büyük kolaylıklar sunuyor. 

Uygulama ücretsiz olarak indirildikten sonra kullanıcılar, Vaillant markalı tüm ürün gruplarını, fiyat bilgilerini, ürünlere ait kullanma kılavuzlarını ve her türlü teknik detayın yer aldığı broşürleri kolaylıkla görüntüleyebiliyor. 

Mobil erişim imkânı sağlayan uygulama ile Vaillant yetkili satıcıları, Iphone ve Ipad üzerinden görüntüledikleri bu bilgileri tüketici ile anında paylaşarak daha somut veriler gösterme imkânı buluyor. Ayrıca tüketiciler, Vaillant servis ve Vaillant ürünleri ile ilgili görsel videoları da izleyerek bilgi alabiliyor. Hızlı, anında tüm teknik ve görsel verilere ulaşan yetkili satıcılar da tüketiciye kısa sürede pazarlama ve teklif sunma hizmeti verebiliyor.

Yine bu uygulama sayesinde Vaillant’ın kombi ve klima gibi ürünlerine ait dönemsel kampanyaların detayları anında görüntüleniyor, kampanya ve avantajları yakından takip etme imkanı sağlanıyor.  

Vaillant yetkili satıcıları ofis dışında ve seyahatte iken, gerek kampanyalara, gerekse kurumsal duyurulara ait bilgileri anında görüntüleyerek zaman kaybının önüne geçebiliyor. 

Ayrıca, Vaillant yetkili satıcıları ofis dışında iken ürün siparişlerini doğrulama, sevkiyat bilgilerini görüntüleme, cari hesap bilgilerini raporlama düzeyinde inceleme, resmileşmemiş açık siparişlerini görüntüleme, oluşturacakları siparişler için ön sipariş girme işlemlerini mobil olarak gerçekleştirebiliyor. 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account