ASPEN uzmanlığı, mekanlara son teknoloji ürünleriyle pratiklik katan çözümler sunuyor…

Editör
03.11.2010

ASPEN, birbirini bütünleyen ‘asma tavan’, ‘bölme duvar’ ve ‘zemin’ sistemleriyle mekanların sihirli değneği olmaya devam ediyor.
Türkiye genelinde imzasını attığı yüzlerce projeyle seçkin markaların ilk tercihi olan ASPEN, yapı sektöründeki 25 yıllık tecrübesiyle yurtdışında da Türkiye'yi başarıyla temsil ediyor. Microsoft’un Hollanda binasından Kanarya Adaları’nda Tenerife Havaalanı’na kadar birçok üst düzey projeye ismini yazdıran ASPEN, son dönemde Hollanda’da ABN AMRO Bank Genel Müdürlük binası projesiyle de dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Sahip olduğu sektörel deneyimiyle başarılarına gün geçtikçe yenilerini ekleyen ASPEN'in referansları arasında birçok devlet hastanesi ve üniversite binası da yer alıyor. Gerçekleştirdiği her projede iç mimarideki tecrübesini yansıtan ASPEN, mekanı oluşturan tüm boyutlara yaratıcı çözümler getiriyor. Yurtdışında birçok projeye başarıyla imza atan ASPEN, üretim kapasitesi ve marka konumunun yanı sıra kesintisiz hizmet felsefesi sayesinde Avrupa’daki dünya ekonomisine yön veren şirketlerin ilk tercihi olarak göze çarpıyor.


DÜNYANIN ÖNDE GELEN HAVAALANLARINA TÜRK İMZASI

ASPEN, dünya devi olan uluslararası birçok firmanın özellikle iç tasarım konusunda yurtiçinde ve yurtdışında ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Yurtiçinde gerçekleştirdiği Atatürk Havaalanı, Sabiha Gökçen Havaalanı, Esenboğa Havaalanı projelerinin yanı sıra Irak’ta Erbil, Hollanda’da Schiphol ve Kanarya Adaları’nda Tenerife Havaalanı gibi önemli projelere “Türk Yapımı” imzasını başarıyla atmıştır. AB standartlarındaki tasarımlarıyla ön plana çıkan ve güçlü referanslarına yakın zamanda Pfizer gibi bir ilaç devini de ekleyen ve en görkemli mimariler için tercih edilen ASPEN, Ar-Ge çalışmalarını köklü geçmişlerinden gelen deneyimleriyle destekliyor.  ASPEN, üç farklı entegre üretim tesisinde yürüttüğü çalışmalarla, yaşam ve çalışma ortamlarına keyif katan çözümleri sunma faaliyetini daha etkin olarak gerçekleştirmeyi ve sahip olduğu dinamizmi her geçen gün arttırmayı hedefliyor.

 

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account