ELBİ Elektrik Interlight Fuarı’na modüler ürünleri ile damga vurdu

Editör
19.11.2012

 

Elektrik sektörünün öncü firmalarından ELBİ Elektrik, 5 – 9 Kasım 2012 tarihleri arasında Moskova’da düzenlenen 18. Interlight Aydınlatma ve Otomasyon Fuarı’na katıldı. Aydınlatma alanında dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Interlight’ta ELBİ,  Moda Stila ve Moda Flat serisi ile büyük beğeni topladı.

 

Ürün gamına kattığı yeni koleksiyonlar ile farklı ihtiyaçlara yönelik alternatifler sunan ELBİ Elektrik, uluslararası fuarlarda da adından söz ettiriyor.

Karadeniz ve Balkanlar, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan bölgede toplam 33 ülkeye satış yapan ELBİ Elektrik, son olarak hızlı büyümesini sürdürdüğü Rusya’nın başkenti Moskova’da gerçekleştirilen 18. Interlight Aydınlatma ve Otomasyon Fuarı’nda geniş ürün gamı ile dikkat çekti. Fuara Rusya ekibi ile katılan ELBİ Elektrik, modüler serilerinin en yenisi Moda Stila’nın yanı sıra ‘Moda Flat  ile de ziyaretçilerin ilgisini topladı.  

Mayıs 2012’de satışa sunulan Moda Stila serisi, anahtar ve priz serileri arasında tek bir çerçevede birden fazla fonksiyon koyabilme özelliği sunuyor.

Yerleştirilebilecek maksimum modül sayılarına göre adlandırılan 2M, 3M, 4M, ve 7M çerçevelerle birlikte satılan “Moda Stila” anahtar ve priz serisi, geniş fonksiyon seçenekleri ile mekanların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. İtalyan kasa olarak tasarlanan “Moda Stila” serisi modern teknik özelliklerinin yanında farklı renk alternatifleri ile de dikkat çekiyor.   

Fonksiyonları daha az yer kaplayacak şekilde bir araya getiren “Moda Flat” ise tekli, ikili, üçlü ve dörtlü çerçeveleri sayesinde maksimum sayıda fonksiyonu bir araya getiriyor. Klasik kasa tasarımlı Moda Flat, farklı renk seçenekleri de sunuyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account