Çevre ve doğa dostu ECOLOGIC ürün gruplarıyla, sürdürülebilirliği destekleyen E.C.A. SEREL, geleceği güvence altına alıyor.

Editör
14.11.2012

 

E.C.A. SEREL, çevreye duyarlı ve doğaya saygılı, yüksek oranda su ve enerji tasarrufu sağlayan yeni nesil ECOLOGIC ürün gruplarıyla, sürdürülebilirliğin önemine vurgu yapıyor. E.C.A. SEREL, doğal dengenin korunması bilinciyle tasarladığı armatür ve vitrifiye grubu ECOLOGIC ürünleriyle, yeşil binalara kredi puanı kazandırırken, dünyanın gelecekte de aynı ekolojik yapıyı korumasına katkıda bulunuyor. E.C.A. SEREL, başta su olmak üzere yenilenemeyen doğal kaynakları koruma hedefiyle, tüketicileri doğa dostu teknolojilerle buluşturuyor. 

E.C.A. markalı yeni nesil ECOLOGIC armatürler ile yüzde 70’e varan su ve enerji tasarrufu sağlanıyor. Fotoselli, termostatik, ısı ve debi ile zaman ayarlı armatürlerinin yanı sıra E.C.A., soğukta çalışarak kombi ya da ısıtıcıyı tetiklemeyen özellikte armatürler üreterek, bireysel ve kamusal alanlar için sürüdürülebilir çözümler sunuyor.

ECOLOGIC vitrifiye ürünleri ile su tasarruflu rezervuar blokları tasarlayan SEREL, antibakteriyel malzemelerden ürettiği özel tasarımlı klozetler ile, yoğun ve geri dönüşümü mümkün olmayan temizlik malzemelerinin kullanımını ortadan kaldırırken, bu kimyasalların arıtımı için harcanan su miktarından da tasarruf ettiriyor.

 Sürdürülebilirliği yarına sorumluluk olarak gören ve “Yıllarca Beraber” felsefesiyle çalışmalarını sürdüren E.C.A. SEREL, yeni nesil teknolojiyi, yeni nesil tasarımlarla bir araya getiriyor. Hammaddeden, iç mekanizmalara, yardımcı tasarım öğelerinden ambalajlara kadar sürdürülebilirliği benimseyen E.C.A. SEREL, ECOLOGIC ürün gruplarıyla, geleceğin standartlarını günümüze taşıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account