Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnan’lı El Khatib Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul imzası taşıyan projesi Alya Onist’te teslimler başlıyor. 7 bin metrekarelik alan üzerinde, 8 blokta inşa edilen, 2+1’den 6+2 büyüklüğe kadar uzanan 106 daireden oluşan proje geleneksel mahalle konsepti ile izole yaşam arayışına en doğru cevabı veriyor. Projedeki 3+2, 5+2 ve 6+2 büyüklüğe sahip dubleks konutlar, 1 milyon 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Yazar:Editor
11.11.2020
2650

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat ortaklığıyla Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi, Kavaklı bölgesinde hayata geçirilen Alya Onist’te yaşam başlıyor. Konsepti, donanımı ve yatırımcıya sunduğu yüksek kazanç faktörüyle kazançlı ve prestijli yatırım olarak dikkatleri üzerine çeken projenin inşaat çalışmalarında son aşamaya gelindi. 2+1’den 6+2 büyüklüğe kadar uzanan toplam 106 daireden oluşan projede yaşam, bu sene bitmeden başlıyor. 

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat ortaklığının olgunluk dönemi eseri olan Alya Onist’in, pandemi döneminde oluşan yeni konut beklentisine cevap veren donanımıyla yatırımcılar tarafından ciddi bir taleple karşı karşıya kaldığını vurgulayan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, konuya ilişkin şunları söyledi:

“Projemiz, sahip olduğu yatay mimari tasarımı, geniş bahçeli dairelerinden oluşan geleneksel mahalle konsepti ile pandemi döneminde oluşan izole yaşam arayışına tek başına cevap veriyor. Yılbaşında başlattığımız yatırım atağıyla projemizin inşaat çalışmalarında hız kesmedik. Projemize gelen talep özellikle pandemi döneminde yükselen bir grafik çizdi. Sunduğumuz hemen tapu avantajın talepte çok büyük etkisini gördük. Geniş bahçe ve yeşil alanla zenginleştirilmiş sosyal donatı alanımız ile de izole yaşamın tüm unsurlarını içerisinde barındıran bir projeye imza attık. Köklü tecrübe ve güçlü finansal yapımızla olgunlaştırdığımız Alya markamızın olgunluk eseri olarak gördüğümüz projemizde teslim aşamasına geçtik. 1 oda 1 salondan, 6 oda 2 salona kadar farklı tiplerde 106 daireden oluşan projemizin son tamamlanan 3+2, 5+2, 6+2 dubleks dairelerden oluşan kısmını, 1 milyon 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Çekirdek ailelere de kalabalık ailelere de yer var!

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi olan Kavaklı’da yer alan Alya Onist, sunduğu yatay mimari konsept ve yüksek katma değer ile bölgedeki diğer projelerden ayrışıyor. 120 ile 290 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4+1, 3+2, 4+2, 5+2, 6+2 büyüklükte, 8 blokta toplam 106 konut olarak tasarlanan proje, bu donanımıyla çekirdek ailelerin de kalabalık ailelerin de beklentisini tek başına karşılıyor. Projede teslimler bu yılın eylül ayında başlayacak.

Beylikdüzü’nün merkezinde

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’da yer alan Alya Onist, merkezi lokasyonuyla da yatırımcıları cezbediyor. 600 yat bağlama kapasitesine sahip West İstanbul Marina’ya yürüme mesafesinde bulunan proje; okullar bölgesine 2 dakika, İDO iskelesine 2 dakika, Yaşam Vadisi’ne 2 dakika, toplu taşıma alternatiflerine 7 dakika, TEM bağlantı yoluna 7 dakika, E-5bağlantı yoluna 5 dakika, Büyükçekmece’ye 2 dakika, Ambarlı Limanı’na 4 dakika, en yakın eğitim kurumlarına 1 dakika, hastanelere 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Modern şehircilik anlayışını yansıtıyor

Yatay mimarinin en modern örneğini sunan Alya Onist, az katlı yatay mimari konseptinde yer alan bahçeli daireleriyle geleneksel mahalle konseptinden izler içeriyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak tasarlanan proje; içerisinde yer alan fitnesscenter, çocuk oyun alanı sauna, kapalı yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahası gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra, sahip olduğu özel çevre düzenlemesi ve peyzajıylada da bu konsepti tamamlıyor. Sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımı sunuyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account