Philips’ten klasik sınırları aşan tasarım

Editör
14.11.2012

 

Geçtiğimiz Şubat ayında dünyanın en prestijli ödülü olarak görülen Altın iF Ödülü’nün sahibi olan Philips Balanza tüketici aydınlatma serisinden Lirio, klasik sınırları aşan sade tasarımıyla soğuk kış günlerini aydınlatıyor.

“Tüketici aydınlatmasının divası” olarak tanımlanan Balanza Lirio; sade, açık ve minimalist şekilleriyle ışıldamasıyla ayırt edici bir konsept yaratıyor.

Tüketici aydınlatması ürünlerinin yurtdışından aldığı ödüller ile adından söz ettiren. aydınlatma sektörünün lider şirketi Philips, Altın iF Ödülü’nün sahibi olan Balanza tüketici aydınlatma serisinden Lirio ile klasikte sınırları aşan tasarımıyla sadeliği ve mütevaziliği buluşturuyor.

LED teknolojisindeki liderliğini tasarımlarıyla da kanıtlayan Philips, Lirio ile yüzeyinde bulunan kumlanmış cam plaklar aracılığıyla dağınık bir ışık platformu yaratıyor. Böylece tüm geniş mekanlar aynı ölçüde aydınlatılarak konsept bütünlüğü sağlanıyor.

Malzeme seçimi ve modern tasarımının bir araya gelmesiyle oluşan ikonik görüntüsüyle mekanlara farklı bir deneyim yaşatan Lirio, tüketici aydınlatmasında sıradanlığı aşan bir mükemmellik sunuyor.

Philips Altın Ödüllü Balanza Lirio’ya ek olarak Lirio Cielo ile Lirio Trelome ile tüketici aydınlatmasında oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. LED ışık kaynağının tasarımla birleşmiş hali olan Cielo ve Trelome, enerji tasarrufu ile mükemmel tasarımı buluşturuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account