2 ay boyunca Kaz Dağları’nın zengin bitki örtüsü, zeytin kokan ağaçları içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Editör
14.11.2012

 

Nuhoğlu ve Gülsa İnşaat’ın, geniş kumsallara ve muhteşem denize sahip, Kuzey Ege'nin tatil cenneti Edremit Körfezi'nde konumlanan projesi Küçükkuyuport’ta yaşam başladı.

Dört mevsim oturabilme imkanı sağlayan ve Kaz Dağları'nın temiz havası ve doğasından en üst seviyede faydalanabilmek üzere tasarlanan projede, çok az sayıda kalan dairelerin satışı sürüyor.

Ailenin tüm bireyleri için sağlık ve keyif bir arada

Kaz Dağları Milli Parkına komşu, zeytin ağaçları ve çam sakızı kokuları arasında dünyanın en temiz oksijenini sunmak üzere tasarlanan projede hem yetişkinler hem de çocuklar için tüm detaylar düşünülmüş. Keyifli akşam gezintileri için geniş yürüyüş yolları yer alan projede, kendine ait özel plajı, yetişkinler ve çocuklar için ayrı olmak üzere 90 metre uzunluğunda 2 adet yüzme havuzu, çocuk oyun alanı bulunuyor

Konforun da ön planda tutulduğu Küçükkuyuport Evleri’nde bulunan bina dış cephelerindeki ısı yalıtımı, ses ve ısı yalıtımı sağlayan geniş pencere yüzeyleri, her daireye ait klimalı ısıtma ve soğutma sistemi ile 4 mevsim huzurlu bir yaşam alanı sunuluyor. Ses geçirmeyen dekoratif duvar kâğıtlarının kullanıldığı konutlarda, muhteşem bir doğada yenilecek uzun ve keyifli sabah kahvaltıları ile akşam yemekleri için ideal geniş balkon ve teraslar yer alıyor. 

Küçükkuyu’da güvenli yaşamın adresi

İç alanı ve otoparkın kameralar ile takip edildiği projede, 7/24 hizmet veren güvenlik ekipleri yılın tüm zamanlarında güvenli bir konaklama sağlıyor. Konutlara izinsiz girişlerde devreye giren hareket dedektörü ve acil durumlarda kullanılabilecek panik butonu sayesinde Küçükkuyu port Güvenlik Birimi ihtiyaç durumlarında anında haberdar olabiliyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account