Nipaş Tekstil, Kahramanmaraş’taki modern iplik üretim tesislerinin tekstil laboratuvarlarında, İmbat hassas kontrollü klima cihazlarını tercih etti. 16 seneyi aşkın süredir her geçen gün artan üretim kapasitesiyle Türk tekstil sektöründe iplik üreten ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren Nipaş Tekstil, kalite kontrol testlerinin yapıldığı ortamların iklimlendirmesi için İmbat markalı ürünleri kullanma kararı verdi

Yazar:Editor
26.10.2020
1120

İmbat hassas kontrollü klimalar, istenen termal değerde ve +/-%1°C'ye kadar tolerans ile, ortam bağıl nem oranını ise istenen oranda ve +/-%2 RH'ye kadar tolerans ile sağlanmaktadır. EC veya AC plug fanlı modeller ile değişken hava debisi ve düşük enerji sarfiyatı sağlayan cihazlar, günlük ve haftalık programlama ve tam otomatik çalışma imkanı sağlayan gelişmiş elektronik kontrol paneli ve uzaktan kumanda ile bina yönetim sistemine bağlanabilme özellikleri sayesinde yüksek nitelikli özelliklere sahiptir.

2001 yılından bu yana ihtiyaç olan alanlara yönelik hassas kontrollü klima üretimi gerçekleştiren İmbat, tekstil laboratuvarları başta olmak üzere veri merkezleri, bilgisayar ve telekomünikasyon sistemleri, pano odaları, elektrik-elektromekanik ekipman odaları ve müze gibi alanların iklimlendirmesinde aranan bir marka olma özelliğini korumaktadır.

Yüzde yüz yerli tasarım ve Eco-Design kriterlerine uygun olarak ürettiği ürünlerini ülkemiz ve dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştıran İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, yüksek verimli ve çevreye duyarlı ürünler sunmaktadır.

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account