G Plus projesinin ilk etabında anahtar teslimler başlıyor. İnşaatı tamamlanan projede 15 Kasım itibariyle daireler sahiplerine teslim edilmeye başlanacak

Editör
14.11.2012

 

Mar Yapı tarafından emlak piyasasının yükselen değeri Güneşli’de hayata geçirilen G Plus projesinin ilk etabı tamamlandı. İnşaatı biten ilk kulede 15 Kasım 2012 tarihi itibari ile daire teslimlerine başlanacak.

Kentin en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Güneşli’de şehrin içinde konforlu bir yaşama merhaba demeye hazırlanan G Plus sakinleri yeni yılda yeni bir yaşama başlamanın ayrıcalığını yaşayacak.    

Mart 2011 tarihinde temelleri atılan G Plus ilk etabındaki konutların tamamının satışı gerçekleşirken daireler bu süre içerisinde yüzde 42 oranında prim yaptı.

G Plus’ın gördüğü yoğun ilgi karşısında Nisan 2012’de ikinci etabına başlanan projenin inşaatı ise hızla devam ediyor.  Rezidans, otel ve alışveriş arkadının bulunduğu ikinci kulede yer alan G Plus at Divan Residence’deki konutların da yüzde 95’inin satışı gerçekleşti. 

 Toplamda 32 bin metrekare üzerinde 3 etaptan oluşan karma bir proje olarak tasarlanan G Plus’ın ilk etabında 254 konut, 40 mağaza ve 3.900 metrekare planlanabilir ofis alanı bulunuyor.  Stüdyo, 1 + 1, 2+1, ve dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı ilk etapta kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak sosyal alanlara da önem veriliyor.

Projede 450 araçlık kapalı, 60 araçlık açık olmak üzere toplamda 510 araçlık otopark kapasitesi, yüzme havuzu, Fin hamamı, squash, fitness, spa, sauna ve masaj odalarıyla farklı fonksiyonlar içeren sağlık kulüpleri ve “kolaylık merkezi” yer alıyor.  

Aradığınız her şey G Plus’ta

Mayıs ayı itibariyle satış ve kiralanmasına başlanan G Plus ilk etabındaki ofis ve ticari üniteler marketten, kuru temizlemeye, bankadan restorana kadar perakende sektörünün lider isimlerinden büyük ilgi görüyor.

G Plus sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenen  ticari üniteler, bir ailenin sosyal ve yaşamsal tüm ihtiyaçlarını bölgenin dışına çıkmadan karşılayabilmesine olanak sağlıyor. Metrekare fiyatları 25-50 Dolar arasında değişen ticari ünitelerin büyüklüğü 33 – 704 m2 aralığındayken metrekaresi 5000 TL’den satışa çıkan ofislerin büyüklükleri ise 77 – 146 m2 aralığında bulunuyor. 

Güneşli’de hayata geçirdikleri ikinci projeleri G Plus’ı da zamanında teslim ederek müşterilerin Mar Yapı’nın deneyim ve inşaat kalitesine duydukları güveni karşılıksız bırakmadıklarını belirten Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök G Plus’ta nitelikli bir yaşam alanına imza attıklarını söyledi.

Güneşli’de sadece bir konut projesi değil düşsel bir dönüşüm gerçekleştirmek amacıyla faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten Özkök, “İnsanların yaşam kalitelerini yükseltecek, ihtiyaç duyulan yeni teknolojik gereksinimleri içerisinde barındıran ve estetik değerleri ön planda tutan projeler hayata geçiriyoruz.

Güneşli de havaalanı ve ana arterlerle yakınlığı ile çok özel bir lokasyon. Her geçen gün gelişmekte olan bu bölgede yenilikçi ve mükemmeliyetçi çalışma anlayışımızla faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

KAYNAK :İnşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account