Taham Yapı satış sorumlusu Çağdaş Özkan gelecek hedeflerini İnşaat & Yatırım'a aktardı

Yazar:Editor
14.10.2020
5319

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Taham Yapı, Almanya kökenli 33 yıllık uluslararası deneyimi ve değerleri olan bir şirkettir. 2013 Yılından itibaren Ülkemizde de faaliyet göstermekteyiz.Yurt dışında toplam 256 daire ve 36 adet villa yapımı gerçekleştirdik. Yurt içinde ise Mudanya ve Kayapa bölgesi başta olmak üzere 4 villa ve 125 dairemizin teslimatını gerçekleştirdik. Yapımı devam eden projelerimizde toplam 186 dairemiz daha bulunmaktadır.

Konut stoğu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Konut stoğunun geçmiş aylarda yapılan faiz oranı indirimiyle birlikte eridiğini düşünüyoruz. Özellikle Haziran ve Temmuz aylarında yapılan rekor satış sayıları bunun göstergesidir.

Devam eden veya başlayacak projeleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Devam eden Sydney Garden, Milano City, Napoli City, Madrid City 1 ve Madrid City 3 projelerimizin ardından yakın zamanda lansmana çıkıcağımız London City projemiz bulunmaktadır. Daha sonra yapılacak olan projelerimizin isimleri de belli fakat sürpriz olarak kalmasını istiyoruz.

Pandemi öncesi ve sonrasındaki farkları ve inşaat sektörünün geleceği hakkında ki düşünceleriniz nelerdir?

Pandemi sürecinde yaz aylarında yapılan Konut kredilerinde ki kampanya ile beklenmedik bir artış söz konusu oldu. İnşaat sektörüne yapılan yatırımlar her zaman kazandırmıştır. Bundan sonra da kazandırmaya devam edecektir. Konuta yapılan yatırım her zaman döviz ve altından daha çok kazandırmıştır.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account